Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery

ZMIĘKCZACZ Z WĘGLEM HYDRO TECHNIC - MULTICARBON, MONSFERYK LEWATIT, WĘGIEL KOKOSOWY,MENU PL, BNT7650, ZAWÓR BY-PASS, ZAWÓR MIXING GRATISY

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 1 520,00 zł 1 999,00 zł 1520.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: WATER LIFE
Kod produktu: HYDRO TECHNIC - MULTICARBON

Opis

Z wielka przyjemnością prezentujemy Państwu 2w1, czyli w pełni automatyczny, wielofunkcyjny, kompaktowy zmiękczacz wody z węglem aktywnym marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON. Zastosowane w jednym urządzeniu dwa złoża, eliminują konieczność instalacji dodatkowych filtrów wstępnych z wkładami węglowymi.

Urządzenie zasypane jest złożem węglowym (aktywowany węgiel z łupin orzechów kokosowych) oraz najlepszą na rynku monosferyczną żywicą LEWATIT marki Bayer.

Oferowane przez nas urządzenie wyposażone jest w nowoczesny oraz niezawodny zawór sterujący BNT7650. Głowica jest łatwa w obsłudze oraz przyjazna dla użytkownika końcowego. W głowicy BNT7650 zainstalowano menu w języku polskim.

Czy zaprogramowanie wielofunkcyjnego, zmiękczacza marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON jest trudne?

System marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON, jest jednym z najprostszych w konfiguracji wielofunkcyjnych zmiękczaczy dostępnych na rynku.

Cała procedura programowania ogranicza się do 3 kroków:

 • ustawienie języka (w tym przypadku będzie to język polski).
 • ustawienie aktualnej godziny
 • ustawienie co ile m3 urządzenie będzie wchodzić w cykle regeneracji.

Urządzenie jest produktem polskiego producenta i objęty jest szerokim programem gwarancyjnym PRODUCENTA (nie sprzedawcy).

Rozszerzona gwarancja obejmuje:

 • 3 lata na zasilacz oraz zawór pływakowy,
 • 4 lata na głowicę,
 • 10 lat na butlę oraz obudowę kompaktową.

System został wyprodukowany z materiałów oraz komponentów najwyższej jakości. System zawiera 20 litrów wysokiej jakości, żywicy monosferycznej LEWATIT marki Bayer oraz 9 litrów najlepszego na rynku, węgla z łupin orzechów kokosowych.

Żywica monosferyczna LEWATIT marki Bayer charakteryzuje się doskonałą jakością i w chwili obecnej uznana jest za najlepszą na rynku. Do produkcji żywicy wykorzystuję się najnowsze technologie, natomiast przy produkcji samego złoża nie używa się rozpuszczalników chemicznych.

Złoże węglowe (aktywowany węgiel z łupin orzechów kokosowych) skutecznie usuwa chlor, substancje organiczne, niektóre pestycydy. Zabezpiecza złoże zmiękczające przed szkodliwym działaniem chloru i wydłuża jego żywotność.

Każdy oferowany przez nas model zmiękczacza poddawany jest rygorystycznym testom jakościowym.

System w sprzedaży oferowany jest z zaworem BY-PASS. Bezawaryjna głowica systemu z menu w języku polskim wyposażona jest w zawór MIXING, który umożliwia uzyskanie twardości resztkowej na wyjściu wody z urządzenia.

Dzięki najwyższej jakości użytych komponentów, a także zastosowaniu najlepszych na rynku złóż filtrujących, systemy zmiękczające marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON, są w stanie pracować na wodzie bardzo twardej oraz chlorowanej.

Żywica monosferyczna LEWATIT wykazuje o wiele lepsze właściwości płukania przez co wolniej się zużywa, dzięki temu możliwe jest uzyskanie mniejszych strat wody w cyklu regeneracyjnym oraz mniejszą konsumpcje soli sięgającą nawet 30%, w stosunku do tradycyjnych zmiękczaczy dostępnych na rynku.

W przeciwieństwie do tradycyjnej żywicy polisferycznej "kulki” żywicy monosferycznej są równej wielkości, tzn. że na 1 litr złoża będzie przypadać ich dużo więcej niż standardowych "kulek" żywicy o zróżnicowanej wielkości.

Zastosowanie nowoczesnej butli ciśnieniowej o większym przekroju, umożliwiło lepsze i dokładniejsze płukanie oraz formatowanie złóż filtrujących.

Systemy marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON stanowią gwarancję, że rozwiążą absolutnie, każdy problem wody związany z twardością wody, chlorem, substancjami organicznymi, związkami fenolu, benzenu oraz niektórymi pestycydami, poprawiając jednocześnie smak, zapach oraz klarowność wody.

W systemie marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON na początku filtracji woda podawana jest na złoże węglowe, następuje tutaj redukcja szkodliwego dla organizmu chloru oraz substancji organicznych, fenolu, benzenu, pestycydów, poprawiając jednocześnie smak, zapach oraz klarowność wod. Po przepłynięciu przez złoże węglowe, woda ma kontakt ze złożem zmiękczającym. Na tym etapie dokonana zostaje wymiana jonów wapnia i magnezu na jody sodu. Idealnie odchlorowana, bezpieczna oraz miękka woda zostaje odprowadzona do instalacji wodnej. Jony „twardości” (wapń i magnez), zostają wydalone do kanalizacji w trakcie procesu regeneracji urządzenia.

System marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON wyposażony jest w automatyczną, bezawaryjną, głowicę sterującą serii BNT7650, z menu w języku polskim. W głowicy BNT7650 główny tłok został zabezpieczony został powłoką teflonową.

Dzięki głowicy BNT7650, urządzenie może pracować w dwóch trybach, objętościowym (regeneracja następuje po przepłynięciu danego wolumenu wody) lub czasowym (regeneracja następuje "X” dniach).

Do zestawu dołożony jest również zawór BY-PASS, za pomocą którego można przeprowadzać prace konserwacyjne, nie blokując tym samym dopływu wody surowej do instalacji. Zawór pływakowy solanki, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym zalaniem.

Jako jedyni na rynku oferujemy państwu szeroką gwarancję PRODUCENTA, która obejmuje:

 • 3 lata na zasilacz oraz zawór pływakowy,
 • 4 lata na głowicę,
 • 10 lat na butlę oraz obudowę kompaktową.

Bardzo prosimy zwrócić uwagę na inne podobne produkty, które oferują gwarancję na produkt wynoszącą nawet do 10 lat. Jest to najczęściej gwarancja udzielana przez SPRZEDAWCĘ a nie GWARANCJA PRODUCENTA*.

*różnica pomiędzy GWARANCJĄ PRODUCENTA A GWARANCJĄ SPRZEDAWCY.

Jako jedyni w Polsce deklarujemy, że systemy marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON posiadają GWARANCJĘ PRODUCENTA – gwarancja udzielana jest na podstawie wystawionej faktury.

GWARANCJA PRODUCENTA – gwarantuje, że w przypadku usterki urządzenia prawo do roszczenia gwarancji automatycznie zostanie przeniesione na producenta. W przypadku GWARANCJI UDZIELANEJ PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO po upadku, zawieszeniu lub zamknięciu firmy GWARANCJA automatycznie przestaje istnieć.

INFORMUJEMY, ŻE JAKO NIELICZNI ZEZWALAMY NA MONTAŻ ORAZ PROGRAMOWANIE NASZYCH SYSTEMÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE BEZ UTRATY PRAW GWARANCYJNYCH.

GWARANCJA / CERTYFIKAT

UWAGA! FIRMA WATERMARKET JEST FIRMĄ FAIR-PLAY W STOSUNKU DO KLIENTA. GWARANCJA UDZIELANA JEST NA PODSTAWIE WYSTAWIONEJ FAKTURY I JEJ CZAS BIEGNIE OD MOMENTU FAKTYCZNEJ DATY SPRZEDAŻY URZĄDZENIA, NIE JEST ZANIŻANA PRZEZ OKRES LEŻAKOWANIA PRODUKTU W MAGAZYNIE, JAK MA TO CZASAMI MIEJSCE W PRZYPADKU INNYCH SPRZEDAJĄCYCH.

Do każdego sprzedanego egzemplarza dokładamy komplet niezbędnych dokumentów, które potwierdzą jego legalność oraz oryginalność. Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, że systemy marki WATER LIFE serii HYDRO TECHNIC MULTICARBON oferowane są z certyfikatem wydanym przez dystrybutora (firmę WATERMARKET, który potwierdza, że produkt jest w 100% oryginalny i pochodzi z legalnego źródła).

INFORMUJEMY, ŻE NA RYNKU MOŻNA SPOTKAĆ PODOBNE PRODUKTY, KTÓRE POSIADAJĄ PODOBNY OPIS, PARAMETRY TECHNICZNE, ZDJĘCIA ORAZ HOLOGRAMY. PRODUKTY TE NIE SĄ OBJĘTE NASZYM SZEROKIM PROGRAMEM GWARANCYJNYM PRODUCENTA (POSIADAJĄ GWARANCJĘ SPRZEDAJĄCEGO), A TAKŻE WSPARCIEM TECHNICZNYM ORAZ SERWISEM.

Firma WATERMARKET jako jedyny dystrybutor w Polsce i na świecie systemów marki WATERLIFE do każdego urządzenie dołoży następujące dokumenty/elementy:

 • 1) Dowód sprzedaży – fakturę w formie elektronicznej (stanowiącą dowód zakupu i będącą jednocześnie gwarancja produktu).
 • 2) Certyfikat oryginalności produktu wraz z hologramem (oryginalny CERTYFIKAT – wystawiany przez firmę WATERMARKET jedynego dystrybutora systemów serii WATERLIFE).
 • 3) Dokładną instrukcję montażu i rozruchu urządzenia.
 • 4) Naklejkę znamionową (naklejana na górną część głowicy) z najważniejszymi informacjami o dystrybutorze oraz, danymi kontaktowymi takimi jak: adres, nr telefonu, e-mail.
 • 5) Hologram z logo firmy naklejony na boku głowicy oraz na certyfikacie WATERMARKET, potwierdzający oryginalność naszego produktu.

Zalety systemu wyposażonego w głowicę BNT7650:

Szeroki zakres trybów regeneracji:

 • Objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa, czasowa oraz czasowo-objętościowa.
 • Możliwość dokonywanie zmian czasu poszczególnych cyklów, co  może pozytywnie skutkować mniejszym zużyciem wody, mniejszą emisja popłuczyn oraz mniejszą konsumpcją regeneranta.
 • Możliwość natychmiastowego wywołania regeneracji.
 • Możliwość przerwania procesu płukania w dowolnym momencie.
 • Brak odcięcia dopływu wody do instalacji podczas procesu regeneracji.
 • System w sprzedaży oferowany jest z zaworem BY-PASS, który podczas ewentualnej usterki urządzenia, umożliwia odpięcie systemu od instalacji. Dzięki temu instalacja zasilana jest wodą w sposób ciągły.
 • Sterownik wyposażony jest w ekran LCD na którym wyświetlane są takie informacje jak: aktualna godzina oraz volumen wody jaki pozostał do czasu następnej regeneracji.

Dokonując zakupu systemu zmiękczającego warto wziąć pod uwagę trwałość wszystkich elementów systemu. Głowica BNT7650 to gwarancja wysokiej jakości, trwałości oraz bezawaryjnej pracy.

Szanowni Państwo poniżej prezentujemy tabelę na podstawie, której należy ustawić ilość wody między regeneracjami. Wystarczy wpisać do głowicy ilość m3, i urządzenie automatycznie ustawi poszczególne interwały bez Państwa ingerencji.

 • 10 OdH (179,00 CaCO3 mg/l) - 5,70 m3
 • 11 OdH (196,90 CaCO3 mg/l) - 5,18 m3
 • 12 OdH (214,80 CaCO3 mg/l) - 4,75 m3
 • 13 OdH (232,70 CaCO3 mg/l) - 4,38 m3
 • 14 OdH (250,60 CaCO3 mg/l) - 4,07 m3
 • 15 OdH (268,50 CaCO3 mg/l) - 3,80 m3
 • 16 OdH (286,40 CaCO3 mg/l) - 3,56 m3
 • 17 OdH (304,30 CaCO3 mg/l) - 3,35 m3
 • 18 OdH (322,20 CaCO3 mg/l) - 3,16 m3
 • 19 OdH (340,10 CaCO3 mg/l) - 3,00 m3
 • 20 OdH (358,00 CaCO3 mg/l) - 2,85 m3
 • 21 OdH (375,90 CaCO3 mg/l) - 2,71 m3
 • 22 OdH (393,80 CaCO3 mg/l) - 2,59 m3
 • 23 OdH (411,70 CaCO3 mg/l) - 2,47 m3
 • 24 OdH (429,60 CaCO3 mg/l) - 2,37 m3
 • 25 OdH (447,50 CaCO3 mg/l) - 2,28 m3
 • 26 OdH (465,40 CaCO3 mg/l) - 2,19 m3
 • 27 OdH (483,30 CaCO3 mg/l) - 2,11 m3
 • 28 OdH (501,20 CaCO3 mg/l) - 2,03 m3
 • 29 OdH (519,10 CaCO3 mg/l) - 1,96 m3
 • 30 OdH (537,00 CaCO3 mg/l) - 1,90 m3
 • OdH - jednostka stopnia twardości wody wyrażona w stopniach niemieckich.
 • CaCO3 - jednostka stopnia twardości wody (najczęściej spotykana na rynku polskim) wyrażona w mg/l.

Jednocześnie informujemy, że głowica BNT7650 jest w pełni konfigurowalna i możliwe jest ręczne ustawienie czasów poszczególnych cyklów.

Informacje techniczne:

 • Głowica: BNT7650 (nowy model) objętościowa (możliwość programowania czasowego) z menu PL
 • Typ obudowy: MAXI, butla 10X35 cali
 • Ilość złoża zmiękczającego: 20L żywica monosferyczna LEWATIT
 • Ilość złoża węglowego: 9L (węgiel z łupin orzechów kokosowych)
 • Wymiary urządzenia (szer. x gł. x wys.): 320 x 520 x 1010 mm
 • Wysokość wlot/wylot: 930 mm
 • Zasilanie: 220-240 V / 50-60 Hz (pobór mocy: 9W)
 • Przyłącze hydrauliczne: 1" BSP
 • Temperatura pracy: 2OC - 39OC
 • Ciśnienie robocze: 1,4 – 8,6 bar (spadek ciśnienia: 0,3 bar)
 • Maksymalny przepływ : 1,8 m3/h
 • Średnie zużycie soli/regeneracja złoża: 3,5 kg
 • Tryby regeneracji: objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa, czasowa oraz czasowo-objętościowa
 • Pojemność zbiornika soli: 80 kg.
 • Oryginalny zawór BY-PASS z blokadą przyłączy z możliwością szybkiego demontażu od instalacji.
 • Długość przyłącza BY-PASS (obejścia) - 125 mm.
 • Podwójne zabezpieczenie przeciwzalaniowe: zawór pływakowy (odcinający) zainstalowany w zbiorniku solanki oraz kolano przelewowe.
 • Butla o większym przekroju gwarantująca lepszą pracę, wydajność urządzenia oraz lepsze przepłukiwanie złoża.
 • Wewnętrzna pamięć NOVARAM: podtrzymanie ustawień głowicy w przypadku braku zasilania przez 48h.
 • Zawór MIXING umożliwiający mieszanie wody surowej (twardej), z wodą miękką.
 • Możliwość pracy w trybie czasowym: zabezpieczenie higieniczne wymuszające regenerację złoża w przypadku, dłuższego nie używania systemu.
 • Podświetlany panel LCD wyświetlający niezbędne informacje takie jak: aktualna datę, godzinę, a także volumen wody miękkiej do pobrania, do czasu kolejnego trybu regeneracji,.
 • Szczegółowa instrukcja montażu oraz programowania.
 • Pełne wsparcie telefoniczne (przed i po sprzedażowe): zdalna, pomoc naszego serwisu podczas pierwszego rozruch urządzenia, jak również w pełnym okresie użytkowania systemu.
 • Bezpłatny dobór odpowiedniej jednostki na podstawie Państwa zużycia wody, oraz twardości wody.

  Informujemy, że posiadamy na magazynie wszystkie elementy eksploatacyjne oraz części zamienne.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE:

Aby zabezpieczyć zmiękczacz przed zanieczyszczeniami mechanicznymi (piasek, rdza, zawiesiny), dodatkowo do zestawu dokładamy korpus narurowy:

Korpus wykonany jest materiału PET odpornego na pękanie. Trzyczęściowa konstrukcja zapewnia maksymalną szczelność połączenia, a także gwarantuje szybką oraz łatwą wymianę wkładu.

Korpus dostępny jest z mosiężnym przyłączem 1”, oraz odpowietrznikiem, który pomaga uwolnić zgromadzone powietrze w filtrze, po wymianie wkładu filtrującego.

Odpowietrznik posiada wtopiony mosiężny gwint, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia, w przypadku wielokrotnego odkręcania i wykręcania zaworu.

Przezroczysta obudowa umożliwia szybką identyfikację stanu zanieczyszczenia wkładów.

TECHNOLOGIA BAKTERIOSTATYCZNA ZABEZPIECZA UKŁAD PRZED ROZWOJEM FLORY BAKTERYJNEJ:

Dodatkowo w ofercie otrzymacie Państwo 15 szt. wkładów z włókniny polipropylenowej, wykonanych w technologii bakteriostatycznej. Technologia bakteriostatyczna zapobiega rozwojowi flory bakteryjnej.

PROFESJONALNY, NAJBEZPIECZNIEJSZY TRANSPORT ZA 0,00 zł.

KAŻDE SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJE GABARYTY ORAZ WAGĘ BARDZO ŁATWO MOŻNA USZKODZIĆ PODCZAS TRANSPORTU. URZĄDZENIA TAKIE JAK ZMIĘKCZACZE WODY ZAWIERAJĄ DELIKATNE ELEMENTY, TAKIE JAK: SENSORY, CZUJNIKI, CZĘŚCI ELEKTRONICZNE ORAZ MECHANICZNE BARDZO WRAŻLIWE NA UDERZENIA (BEZ WZGLĘDU NA RODZAJ PRODUCENTA ORAZ ZAPEWNIENIA INNYCH SPRZEDAJĄCYCH).

NAWET NAJLEPIEJ SPAKOWANA PACZKA KURIERSKA W MOMENCIE TRANSPORTU MIMO ODPOWIEDNIEGO OZNAKOWANIA NAKLEJKAMI, MOŻE SIĘ NP. PRZEWRÓCIĆ, MOŻE ZOSTAĆ PRZYGNIECIONA INNĄ PACZKĄ, MOŻE USZKODZIĆ SIĘ W SORTOWNI W CENTRALI PACZEK.

NA PEWNO WIELE RAZY PAŃSTWO DOKONYWALI ZAKUPU W INTERNECIE, I NAJPRAWDOPODOBNIEJ, KAŻDY Z PAŃSTWA SPOTKAŁ SIĘ PEWNIE Z USZKODZENIEM PACZKI. W PRZYPADKU ZMIĘKCZACZA MOŻE BYĆ DOKŁADNIE TAK SAMO. DODATKOWO KAŻDE USZKODZENIE ORAZ EWENTUALNA WYMIANA (NAWET NATYCHMIASTOWA) USZKODZONEJ CZĘŚCI, ZNACZĄCO  OPÓŹNI MONTAŻ URZĄDZENIA, KTÓRY MAJĄ PAŃSTWO W 99% JUŻ ZAMÓWIONY.

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST NAJBEZPIECZNIEJSZĄ FORMĄ DOSTAWY, JEST RÓWNIEŻ O WIELE DROŻSZA OD STANDARDOWEJ PACZKI KURIERSKIEJ. NIESTETY ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ SPRZEDAWCÓW, ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ SWÓJ ZAROBEK, RYZYKUJE PAŃSTWA KOSZTEM I KORZYSTA Z NIEPROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ. - JEST TO NIEDOPUSZCZALNE!!!

W PRZYPADKU WYSYŁKI PACZKĄ PALETOWĄ NIE MA TAKIEGO RYZYKA. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST SOLIDNIE ZABEZPIECZONA, ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA ZNAJDUJĄ SIĘ W POZYCJI PIONOWEJ (GWARANCJA TEGO ŻE URZĄDZANIE NIE ZOSTANIE USZKODZONE), ORAZ TEGO ŻE PODCZAS TRANSPORTU TAKA PRZESYŁKA TAKA NP. NIE PRZEWRÓCI SIĘ, A CO ZA TYM IDZIE NIE DOJDZIE DO JAKIEGOKOLWIEK USZKODZENIA.

U NAS NIE MUSZĄ SIĘ PAŃSTWO MARTWIĆ CZY USZKODZONY ELEMENT ZOSTANIE WYMIENIONY NA NOWY, PONIEWAŻ U NAS W 99,99% NIE DOJDZIE DO SYTUACJI USZKODZENIA ZMIĘKCZACZA.

DODATKOWO JAKO JEDYNI MAMY WYKUPIONĄ SPECJALNĄ GWARANCJĘ U PRZEWOŹNIKA. W PRZYPADKU, NP. KIEDY PRZEWOŹNIK NIE JEST W STANIE DOSTARCZYĆ DO PAŃSTWA PRZESYŁKI, PONIEWAŻ SAMOCHÓD, W KTÓRYM ZNAJDOWAŁA SIĘ PRZESYŁKA, UCZESTNICZYŁ W KOLIZJI. NA MOCY GWARANCJI NATYCHMIAST WYSYŁAMY DO PAŃSTWA NOWY ZMIĘKCZACZ NIE CZEKAJĄC NA ROZSTRZYGNIĘCIE SPRAWY PRZEZ PRZEWOŹNIKA. KOSZT WYSYŁKI ORAZ CAŁEGO NOWEGO ZESTAWU JEST OCZYWIŚCIE PO NASZEJ STRONIE.

JAKO ODPOWIEDZIALNA FIRMY OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY, BARDZO DOBRZE ZABEZPIECZONY TRANSPORT ZA 0,00 zł. CZY W TAKIM WYPADKU JEST SENS RYZYKOWAĆ?

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Kupując system marki WATERLIFE serii HYDRO TECHNIC, GRATIS otrzymasz:

 • zestaw narurowy: korpus narurowy z płytką oraz kluczem.
 • dodatkowe 15 szt. bakteriostatycznych wkładów piankowych marki Supreme (zapas na kilka lat). Wkłady skutecznie usuwają, wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, części stałe odrywające się często ze starych instalacji, zawiesiny. Wykonane są z dodatkiem substancji bakteriostatycznej, dzięki której zapobiegają możliwości rozwoju bakterii i drobnoustrojów, jednocześnie wydłużając żywotność wkładów.
 • 1 szt.  markowy, dokładny, kropelkowy tester twardości wody marki Supreme
 • 75 kg (3 worki) soli tabletkowej
 • 5 mb. elastycznego węża do odprowadzania popłuczyn
 • 2 x klips montażowy do węża

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpłatnie zainstalować urządzenie oraz wykonać pierwszy rozruch.

Usługi montażu prowadzimy na terenie całego kraju. Koszt montażu oraz pierwszego uruchomienia ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i uzależniony jest od rejonu w którym będzie zainstalowane urządzenie.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań oraz zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl