Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery

ZMIĘKCZACZ WODY WATERLIFE HYDRO TECHNIC LOGIX 30L, MONOSFERYK LEWATIT, AUTORTOL LOGIX 255/760, ZAWÓR BY-PASS, ZAWÓR MIXING, GRATISY - PENTER/USA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 2 198,00 zł 2 600,00 zł 2198.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: WATER LIFE
Kod produktu: WATERLIFE HYDRO TECHNIC LOGIX 30L

Opis

Szanowni Państwo z największą przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowsza linię profesjonalnych zmieniaczy do wody marki WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX30.

Systemy marki WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX30 to połączenie najnowszej oraz opatentowanej technologii, innowacyjnych rozwiązań technicznych, skuteczności oraz doskonałego stosunku jakości do ceny.

W zmiękczaczach WATER LIFE LOGIX30 zastosowano:

 • najlepszy na rynku, bezawaryjny, amerykański, 8 cyklowy zawór sterujący AUTOTROL LOGIX 255/760 marki PENTAIR/USA, wyposażony w zawór BY-PASS oraz zawór MIXING,
 • najlepszą na rynku żywice monosferyczną LEWATIT marki Bayer,
 • estetyczną, elegancką obudowę kompaktową produkcji włoskiej.

8 cyklowy tryb pracy w połączeniu z najlepszą na rynku monosferyczną żywicą marki LEWATIT, GWARANTUJĄ NA NIE SPOTYKANĄ SKALĘ REDUKCJĘ „KAMIENIA” ORAZ WSZELKICH OSADÓW WAPIENNYCH. TAK SKOMPONOWANE SYSTEMY MAGĄ PRACOWAĆ NA WODZIE ULTRA TWARDEJ!

Całe urządzenie, zostało wyprodukowane w nowoczesnej fabryce w POLSCE przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli jakości.

Przed opuszczeniem fabryki systemy poddawane są rygorystycznym testom jakościowym. Każde urządzenie jest badane pod kątem wytrzymałości hydraulicznej oraz ciśnieniowej. Dodatkowo nowoczesne maszyny testujące oparte o technologie pracujące na bazie sprężonego powietrza, skutecznie testują produkty pod kątem szczelności. Każdy system przed opuszczeniem fabryki jest w 100% przebadany i dopuszczony do sprzedaży.

Tak wyrafinowane standardy jakości, pozwolił uzyskać systemom serii WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX rozszerzony program GWARANCJI PRODUCENTA (NIE SPRZEDAWCY), która obejmuje:

 • 4 lata na zawór sterujący
 • 7 lat na żywicę monosferyczną*
 • 10 lat na obudowę kompaktową oraz zbiornik ciśnieniowy
 • 3 lata na transformator oraz zawór przelewowy

System szczególnie polecany jest dla domów w których mieszka maksymalnie do 8 osób.

*w przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego.

Volumen objętościowy między regeneracjami:

 • 10 OdH – 8,55 m3
 • 13 OdH – 6,57 m3
 • 16 OdH – 5,34 m3
 • 19 OdH – 4,50 m3
 • 23 OdH – 3,71 m3
 • 25 OdH - 3,42 m3
 • 27 OdH- 3,16 m3
 • 30 OdH - 2,85 m3

Elementy które wyróżniają systemy WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX na rynku:

1. ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW: Najważniejszym aspektem jest dla nas zdrowie naszych klientów. Misją naszej firmy jest zapewnienie Państwu dostępu do urządzeń produkujących zdrową oraz bezpieczną wodę. Z całą mocą podkreślamy, że systemy marki WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX są bezpieczne dla Ciebie oraz Twojej rodziny w tym dla małych dzieci oraz kobiet w ciąży.

2. WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA: AUTOTROL LOGIX 255/760 to bezawaryjna głowica wykonana z nierdzewnych elementów, odporna na działanie promieniowania UV, w której korpus wykonano ze zbrojonego włóknem polimeru. Jest to obecnie jedyna na rynku głowicą, która gwarantuje doskonałą wytrzymałość oraz trwałość, a także 8 cyklowy tryb pracy.

3. INNOWACYJNY TRYB PRACY: Program głowicy obejmuje podwójne płukanie wsteczne, niwelując wyciek twardości do używanej wody. Wysokiej jakości zawór zwrotny zapewnia doskonałą szczelność, tym samym gwarantując dłuższy czas użytkowania głowicy. Funkcja SMART LOGIX podtrzymuje pamięć urządzenia w przypadku przerwy w zasilaniu elektrycznym. AUTOTROL LOGIX 255/760 to również wiele innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań, dających gwarancję bezawaryjności oraz niezawodności.

4. MOŻLIWOŚĆ DEZYNFEKCJI ZŁOŻA: W celu zapewnienia jak największych standardów higienicznych, do systemów możliwe jest dołożenie chloratora, który podczas regeneracji będzie delikatnie chlorował złoże. UWAGA! MONTAŻ CHLORATORA JEST SZCZEGÓLNIE ZALECANY W PRZYPADKU INSTALACJI URZĄDZENIA NA WODZIE Z UJĘCIA WŁASNEGO*.

*w przypadku instalacji systemu na wodzie z ujęcia własnego, konieczna jest konsultacja ze sprzedawcą oraz dobór filtracji poprzedzającej zmiękczacz. Konieczne będzie dołączenie pełnej analizy fizyko-chemicznej.

5. WYGODA ORAZ ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA: Nowoczesna elektronika z intuicyjnym i przyjaznym panelem sterującym, gwarantuje prawidłową pracę urządzenia, co sprawia, ze jest ono praktycznie bezobsługowe.

6. PODWÓJNE ZABEZPIECZENIE ANTYZALANIOWE: Systemy serii WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX, jako jedne z nielicznych dostępnych na rynku wyposażone są podwójne zabezpieczenie antyzalaniowe. W celu zapewnienia jak największych standardów oraz z uwagi na Państwa bezpieczeństwo w systemach zostały zainstalowane kolano przelewowe oraz zawór odcinający.

7. NAJLEPSZA NA RYNKU ŻYWICA MONOSFERYCZNA LEWATIT MARKI BAYER: Systemy serii WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX zasypane są najlepszą na rynku żywicą monosferyczną marki LEWATIT, wyprodukowaną przez niemiecki koncern Bayer. Jest to obecnie jedyna na rynku żywica do której produkcji nie używa się różnego rodzaju rozpuszczalników chemicznych. Jest trwała i bardzo wydajna w odniesieniu do tradycyjnych żywic polisferycznych.

8. BUTLA O WIĘKSZYM PRZEKROJU: W systemie została zastosowana butla ciśnieniowa o większym przekroju, dzięki temu zapewnia ona jeszcze lepsze i dokładniejsze płukanie żywicy, a co za tym idzie przedłużenie żywotności złoża.

9. Zawór BY-PASS oraz mieszacz wody: Do zestawu dołożony jest również zawór BY-PASS, za pomocą którego można przeprowadzać prace konserwacyjne, nie blokując tym samym dopływu wody surowej do instalacji. Zawór pływakowy solanki, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym zalaniem. Dodatkowo system wyposażony jest w zawór regulujący MIXING który umożliwia uzyskanie twardości resztkowej na wyjściu wody z urządzenia.

10. POZYCJA NA RYNKU: Systemy WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX to najwyższa półka systemów zmiękczających dostępnych na rynku a produkty znajdujące się w tej linii przeznaczone są dla ludzi, którzy oczekują od produktu, wysokiej jakości wykonania oraz skutecznego rozwiązania problemu.

GWARANTUJEMY ŻE ZASTOSOWANE W ZMIĘKCZACZU TECHNOLOGIE ORAZ UŻYTE KOMPONENTY SĄ W STANIE ROZWIĄZAĆ ABSOLUTNIE, KAŻDY PROBLEM ZWIĄZANY Z TWARDOŚCIĄ WODY W DOMACH LUB PUNKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ WSZĘDZIE TAM GDZIE TWARDOŚĆ WODY MA ZNACZENIE.

Jako jedyni na rynku oferujemy państwu szeroką gwarancję PRODUCENTA, która obejmuje:

 • 4 lata na zawór sterujący
 • 7 lat na żywicę monosferyczną*
 • 10 lat na obudowę kompaktową oraz zbiornik ciśnieniowy
 • 3 lata na transformator oraz zawór przelewowy

Bardzo prosimy zwrócić uwagę na inne podobne aukcje, które oferują gwarancję na produkt wynoszącą nawet do 10 lat. Jest to najczęściej gwarancja udzielana przez SPRZEDAWCĘ a nie GWARANCJA PRODUCENTA*.

*różnica pomiędzy GWARANCJĄ PRODUCENTA A GWARANCJĄ SPRZEDAWCY.

Jako jedyni w Polsce deklarujemy, że systemy serii WATERLIFE posiadają GWARANCJĘ PRODUCENTA – gwarancja udzielana jest na podstawie wystawionej faktury.

GWARANCJA PRODUCENTA – gwarantuje, że w przypadku usterki urządzenia prawo do roszczenia gwarancji automatycznie zostanie przeniesione na producenta. W przypadku GWARANCJI UDZIELANEJ PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO po upadku, zawieszeniu lub zamknięciu firmy GWARANCJA automatycznie przestaje istnieć.

INFORMUJEMY, ŻE JAKO NIELICZNI ZEZWALAMY NA MONTAŻ ORAZ PROGRAMOWANIE NASZYCH SYSTEMÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE BEZ UTRATY PRAW GWARANCYJNYCH.

Jako jedyna firma na Allegro sprzedająca zmiękczacze, posiadamy szeroką sieć serwisową na terenie całego kraju, która swoim wsparciem technicznym jest w stanie w szybki sposób rozwiązać każdy problem.

**w przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego.

GWARANCJA / CERTYFIKAT

UWAGA! FIRMA WATERMARKET JEST FIRMĄ FAIR-PLAY W STOSUNKU DO KLIENTA. GWARANCJA UDZIELANA JEST NA PODSTAWIE WYSTAWIONEJ FAKTURY I JEJ CZAS BIEGNIE OD MOMENTU FAKTYCZNEJ DATY SPRZEDAŻY URZĄDZENIA, NIE JEST ZANIŻANA PRZEZ OKRES LEŻAKOWANIA PRODUKTU W MAGAZYNIE, JAK MA TO CZASAMI MIEJSCE W PRZYPADKU INNYCH SPRZEDAJĄCYCH.

Do każdego sprzedanego egzemplarza dokładamy komplet niezbędnych dokumentów, które potwierdzą jego legalność oraz oryginalność. Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, że systemy marki WATERLIFE oferowane są z certyfikatem wydanym przez dystrybutora (firmę WATERMARKET, który potwierdza, że produkt jest w 100% oryginalny i pochodzi z legalnego źródła).

INFORMUJEMY, ŻE NA RYNKU MOŻNA SPOTKAĆ PODOBNE PRODUKTY, KTÓRE POSIADAJĄ PODOBNY OPIS, PARAMETRY TECHNICZNE, ZDJĘCIA ORAZ HOLOGRAMY. PRODUKTY TE NIE SĄ OBJĘTE NASZYM SZEROKIM PROGRAMEM GWARANCYJNYM PRODUCENTA (POSIADAJĄ GWARANCJĘ SPRZEDAJĄCEGO), A TAKŻE WSPARCIEM TECHNICZNYM ORAZ SERWISEM.

Firma WATERMARKET jako jedyny dystrybutor w Polsce i na świecie systemów marki WATERLIFE do każdego urządzenie dołoży następujące dokumenty/elementy:

1) Dowód sprzedaży – fakturę w formie elektronicznej (stanowiącą dowód zakupu i będącą jednocześnie gwarancja produktu).

2) Certyfikat oryginalności produktu wraz z hologramem (oryginalny CERTYFIKAT – wystawiany przez firmę WATERMARKET jedynego dystrybutora systemów serii WATERLIFE).

3) Dokładną instrukcję montażu i rozruchu urządzenia.

4) Naklejkę znamionową (naklejana na górną część głowicy) z najważniejszymi informacjami o dystrybutorze oraz, danymi kontaktowymi takimi jak: adres, nr telefonu, e-mail.

5) Hologram z logo firmy naklejony na boku głowicy oraz na certyfikacie WATERMARKET, potwierdzający oryginalność naszego produktu.

Informacje techniczne:

 • Głowica: AUTOTROL LOGIX 255/760 objętościowa (możliwość programowania czasowego) - PENTAIR/USA
 • Typ obudowy: MAXI, butla 10X35
 • Ilość złoża: 30L - żywica monosferyczna LEWATIT/niemcy
 • Wymiary urządzenia (szer. x gł. x wys.): 320 x 520 x 1140 mm
 • Wysokość wlot/wylot: 930 mm
 • Zasilanie: 220-240 V / 50-60 Hz (pobór mocy: 8W)
 • Przyłącze hydrauliczne: 1" BSP
 • Temperatura pracy: 5OC - 38OC
 • Ciśnienie robocze: 1,4 – 8,6 bar (spadek ciśnienia: 0,4 bar)
 • Maksymalny przepływ : 1,9 m3/h
 • Zużycie soli/regeneracja złoża: 4,5 kg
 • Tryby regeneracji: objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa oraz czasowo-objętościowa
 • Pojemność zbiornika soli: 80 kg.
 • Oryginalny zawór BY-PASS
 • Podwójne zabezpieczenie przeciwzalaniowe: zawór pływakowy (odcinający) zainstalowany w zbiorniku solanki oraz kolano przelewowe.
 • Możliwość podłączenia adaptera delikatnie chlorującego złoże
 • Butla o większym przekroju gwarantująca lepszą pracę, wydajność urządzenia oraz lepsze przepłukiwanie złoża.
 • Wewnętrzna pamięć NOVARAM: podtrzymanie ustawień głowicy w przypadku braku zasilania przez 8h.
 • Zawór MIXING umożliwiający mieszanie wody surowej (twardej), z wodą miękką.
 • Możliwość pracy w trybie czasowym: zabezpieczenie higieniczne wymuszające regenerację złoża w przypadku, dłuższego nie używania systemu.
 • Panel LCD wyświetlający niezbędne informacje takie jak: aktualna godzina, dzień tygodnia, a także volumen wody miękkiej do pobrania, do czasu kolejnego trybu regeneracji,.
 • Szczegółowa instrukcja montażu oraz programowania w wersji elektronicznej.
 • Pełne wsparcie telefoniczne (przed i po sprzedażowe): zdalna, pomoc naszego serwisu podczas pierwszego rozruch urządzenia, jak również w pełnym okresie użytkowania systemu.
 • Bezpłatny dobór odpowiedniej jednostki na podstawie Państwa zużycia wody, oraz twardości wody.

  Informujemy, że posiadamy na magazynie wszystkie elementy eksploatacyjne oraz części zamienne.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE:

Aby zabezpieczyć zmiękczacz przed zanieczyszczeniami mechanicznymi (piasek, rdza, zawiesiny), dodatkowo do zestawu dokładamy, dwa korpusy narurowe renomowanej firmy AQUAFILTER:

Korpusy wykonane są z materiału PET odpornego na pękanie. Wyposażone są w podwójny o-ring uszczelniający, rozwiązanie to gwarantuje doskonałą szczelność połączenia oraz bezpieczeństwo pracy.

Korpusy dostępne są z mosiężnym przyłączem 1”, oraz odpowietrznikiem, który pomaga uwolnić zgromadzone powietrze w filtrze, po wymianie wkładu filtrującego.

Odpowietrznik posiada wtopiony mosiężny gwint, dzięki temu nie dochodzi do uszkodzenia, w przypadku wielokrotnego odkręcania i wykręcania zaworu.

Przezroczysta obudowa umożliwia szybką identyfikację stanu zanieczyszczenia wkładów.

TECHNOLOGIA BAKTERIOSTATYCZNA ZABEZPIECZA UKŁAD PRZED ROZWOJEM FLORY BAKTERYJNEJ:

Korpusy narurowe w zestawie zawierają min. bakteriostatyczne dyski centrujące, które ułatwiają montaż wkładu. Dzięki dyskowi nie dochodzi do uszkodzenie wkładu oraz głowicy. Dyski zostały wykonany w specjalnej, bakteriostatycznej technologi BACINIX, (uniemożliwia rozwój flory bakteryjnej).

Dodatkowo w ofercie otrzymacie Państwo 10 wkładów z włókniny polipropylenowej, wykonanych również w technologii bakteriostatycznej.

Nasza firma zapewnia PROFESJONALNĄ DOSTAWĘ ORAZ TRANSPORT.

W przeciwieństwie do większości firm, które oferują sprzedaż wysyłkową zmiękczaczy nasza firma NIE WYSYŁA PRODUKTÓW TRADYCYJNĄ DROGĄ KURIERSKĄ JAKO ZWYKŁĄ PACZKĄ, JAK TO MA CZASAMI MIEJSCE W PRZYPADKU INNYCH SPRZEDAJĄCYCH.

SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJE GABARYTY ORAZ WAGĘ BARDZO ŁATWO MOŻNA USZKODZIĆ PODCZAS TRANSPORTU. URZĄDZENIA TAKIE JAK ZMIĘKCZACZE WODY ZAWIERAJĄ DELIKATNE ELEMENTY, BARDZO WRAŻLIWE NA UDERZENIA.

SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ SPECYFIKĘ BUDOWY, POWINNY BYĆ PRZEWOŻONE TYLKO I WYŁĄCZNIE W PIONIE (PRZEWOŻENIE W POZYCJI LEŻĄCEJ MOŻE BARDZO CZĘSTO DOPROWADZA DO ZAKLEJENIA SIĘ GÓRNEGO KOSZA ZŁOŻEM FILTRUJĄCYM).

Aby zaoszczędzić Państwu stresu oraz w celu zapewnienia jak największych standardów obsługi, nasza firma wysyła produkty bardzo dobrze zabezpieczone przesyłką kurierską paletową. Dzięki takiemu rozwiązaniu macie Państwo gwarancję, że wysłany towar przyjedzie do Państwa nieuszkodzony oraz w doskonałym stanie.

Gdyby jednak doszło do uszkodzenia przesyłki podczas transportu, INFORMUJEMY, ŻE NASZA FIRMA MA WYKUPIONE UBEZPIECZENIE W FIRMIE TRANSPORTOWEJ O RÓWNOWARTOŚCI KAŻDEGO WYSYŁANEGO PRZEZ NAS URZĄDZENIA.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Nie musisz już przed swoim zmiękczaczem montować trzech osobnych filtrów, to rozwiązanie jest jest tańsze, skuteczniejsze i nie zajmuje tyle miejsca na instalacji!

Kupując system marki WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC LOGIX30, GRATIS otrzymasz:

- 2 zestawy narurowe: markowy korpus narurowy Aquafilter z płytką, kluczem oraz bakteriostatycznymi, dyskami centrującymi oraz wkładami mechanicznymi,

- dodatkowe 10 szt. bakteriostatycznych wkładów piankowych marki Supreme (zapas na kilka lat). Wkłady skutecznie usuwają, wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, części stałe odrywające się często ze starych instalacji, zawiesiny. Wykonane są z dodatkiem substancji bakteriostatycznej, dzięki której zapobiegają możliwości rozwoju bakterii i drobnoustrojów, jednocześnie wydłużając żywotność wkładów.

- 5 szt. wysokiej jakości wkładów węglowych marki Supreme. Wkłady skutecznie redukują chlor, substancje organiczne, pestycydy jednocześnie poprawiając smak i zapach wody.

- 1 szt.  markowy,dokładny, kropelkowy tester twardości wody marki Supreme

- 50 kg (2 worki) soli tabletkowej

- 5 mb. elastycznego węża do odprowadzania popłuczyn

- 2 x klips montażowy do węża

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpłatnie zainstalować urządzenie oraz wykonać pierwszy rozruch.

Usługi montażu prowadzimy na terenie całego kraju. Koszt montażu oraz pierwszego uruchomienia ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i uzależniony jest od rejonu w którym będzie zainstalowane urządzenie.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań oraz zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl