Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery

ZMIĘKCZACZ WODY WATERLIFE HYDRO PREMIUM 22, UP-FLOW, MONOSFERYK LEWATIT, MENU PL, ZAWÓR BY-PASS, ZAWÓR MIXING.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 1 760,00 zł

Cena regularna:

1760.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: WATER LIFE
Kod produktu: WATERLIFE HYDRO PREMIUM 22

Opis

Nowoczesny zmiękczacz HYDRO PREMIUM 22. Najwyższej jakości urządzenie dla osób wymagających. Stanowi doskonałe połączenie pomiędzy jakością a ceną. Łatwy w konfiguracji w pełnia automatyczny, nie wymaga ingerencji użytkownika.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć specjalny profesjonalny program obsługi, doboru, a także budowy najlepszych systemów zmiękczających wody. Jako globalny dystrybutor oferujemy Państwu, wraz ze sprzedażą urządzenia, dodatkowy pakiet korzyści, które w całości tworzą program: PRO EXPERIENCE.

Systemy objęte programem PRO EXPERIENCE, jako jedyne na rynku posiadają rozszerzoną gwarancję PRODUCENTA (NIE SPRZEDAWCY), która obejmuje:

 • 5 lata na zawór sterujący
 • 8 lat na żywicę monosferyczną*
 • 10 lat na obudowę kompaktową oraz zbiornik ciśnieniowy
 • 3 lata na transformator oraz zawór przelewowy

Dodatkowo systemy objęte programem PRO EXPERIENCE w sprzedaży dostępne są z zestawem startowym o wartości rynkowej ok. 250,00 zł brutto. Zestaw startowy jest dostępny w cenie urządzenia i zapewnia jego prawidłową, bezpieczną eksploatację.

*w przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego.

Systemy objęte programem PRO EXPERIENCE, jako jedyne na rynku posiadają rozszerzoną gwarancję PRODUCENTA (NIE SPRZEDAWCY), która obejmuje:

 • 5 lata na zawór sterujący
 • 8 lat na żywicę monosferyczną*
 • 10 lat na obudowę kompaktową oraz zbiornik ciśnieniowy
 • 3 lata na transformator oraz zawór przelewowy
 • wyprodukowane są przez Polskiego producenta przy użyciu komponentów najwyższej jakości,
 • mogą skutecznie pracować na wodzie bardzo twardej, dzięki zastosowaniu żywicy monosferycznej marki LEWATIT  S1567, wykazując przy tym bardzo niski współczynnik zużycia, urządzenia są praktycznie bezawaryjne,
 • wykazują się bardzo długim oraz skutecznym czasem działania,
 • wyposażone są w nowoczesny zawór sterujący: HYDRO PREMIUM z menu w języku polskim, który umożliwia pracę w bardzo oszczędnym trybie regeneracji UP-FLOW,
 • pracują w trybie suchego zbiornika: funkcja SUPER HIGIENIC.
 • posiadają funkcję regulacji stopnia zmiękczania wody: funkcja IQ-SOFT,
 • posiadają funkcje: SIMPLY START oraz TIME CONTROL (możliwość zaprogramowania i wykonania regeneracji w trybie czasowym, w przypadku, kiedy urządzenie nie będzie cyklicznie pracowało),
 • wyposażone są alarm soli, który informuje użytkownika o konieczności kontroli poziomu soli i ewentualnym uzupełnieniu: funkcja SALT ALERT,
 • posiadają możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych takich jak: pompy dozujące lub urządzeń inteligencji budynkowej: funkcja AUX,
 • posiadają wbudowana pamięć, która jest w stanie zapamiętać ustawienia głowicy w przypadku przerwy w zasilaniu prądowym: funkcja NOVARAM.

PROSIMY ZWRÓCIĆ RÓWNIEŻ UWAGĘ, ŻE NAS SYSTEM JEST OZNACZONY HOLOGRAMEM "PZH", KTÓRY JEST POTWIERDZENIEM TEGO ŻE URZĄDZENIE POSIADA AKTUALNY ATEST PZH ORAZ MOŻNA JE STOSOWAĆ DO UZDATNIANIA WODY PITNEJ.

1. OSZCZĘDNY I EKONOMICZNY, MNIEJSZA EMISJA POPŁUCZYN ORAZ MNIEJSZA KONSUMPCJA REGENERANTA: Systemy serii HYDRO PREMIUM 22 zostały wyprodukowane przez polskiego producenta. W urządzeniu zastosowano nowoczesną głowicę sterującą HYDRO PREMIUM, pracującą w oszczędnym trybie regeneracji UP-FLOW. Głowica sterująca została wykonana z nierdzewnych elementów, jest odporna na działanie promieniowania UV. Korpus zaworu wykonano z odpornego polimeru. Głowica jest łatwa w programowaniu i przyjazna dla użytkownika końcowego, zawiera menu w języku polskim.

2. FUNKCJA SUPER HIGIENIC, PRACA W TRYBIE SUCHEGO ZBIORNIKA: Systemy serii HYDRO PREMIUM, pracują w trybie tzn. „suchego zbiornika”. Ten tryb pracy sprawia, że roztwór soli jest przygotowywany przez urządzenie odpowiednio wcześniej (przed samą regeneracją złoża - czas około 120 minut). Rozwiązanie to ma na celu wyeliminowanie zjawiska „zbrylenia soli”, a także zabezpiecza układ przed namnażaniem się ewentualnych bakterii.

3. FUNKCJA IQ-SOFT: Systemy serii HYDRO PREMIUM wyposażone są w specjalny zawór, za pomocą, którego można mieszać wodę surową z wodą miękką w celu uzyskania twardości resztkowej na wyjściu z urządzenia.

4. DODATKOWY FILTEREK SOLANKI ORAZ MOSIĘŻNY PORT PRZYŁĄCZENIOWY: Zmiękczacze wody serii HYDRO PREMIUM wyposażone są w specjalny filterek solanki, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie głowicy przed ewentualnymi grudkami soli zaciąganymi bezpośrednio ze zbiornika solanki.

5. FUNKCJA TIME CONTROL: OKRESOWE PŁUKANIE ZŁOŻA W PRZYPADKU NIE UŻYWANIA SYSTEMU: Systemy wyposażone w głowicę “HYDRO PREMIUM” posiadają możliwość pracy w trybie regeneracji czasowej. Żywica jonowymienna musi być cyklicznie przepłukiwana przez roztwór solanki. Aby nie doszło do uszkodzenia żywicy, w przypadku, kiedy urządzenie będzie mało używane i nie będzie cyklicznych regeneracji wynikających z objętości, zawór sterujący wykona cykl regeneracji w trybie czasowym, aby zabezpieczyć złoże przed uszkodzeniem.

6. BY-PASS ORAZ PODWÓJNY SYSTEM CHRONIĄCY PRZED ZALANIEM: Systemy w standardzie oferowane są z zaworem BY-PASS, za pomocą którego można przeprowadzać prace konserwacyjne, nie blokując tym samym dopływu wody surowej do instalacji. Zawór dostępny jest w zestawie z przyłączami kątowymi 1” GZ BSP. Przyłącze kątowe w znacznym stopniu ułatwia podłączenie systemu do instalacji, jednocześnie minimalizuje konieczność przeróbki instalacji wodnej.

Zmiękczacze wody serii HYDRO PREMIUM, dostępne są w sprzedaży z podwójnym zabezpieczeniem antyzalaniowym, składającym się z zaworu odcinającego oraz kolana przelewowego zainstalowanego w obudowie kompaktowej.

7. FUNKCJA SALT ALERT, KONTROLA SOLI W ZBIORNIKU SOLANKI: Zmiękczacze wody serii "HYDRO PREMIUM" wyposażone są w alarm soli. Inteligenty sterownik odlicza ubytek soli po każdej regeneracji. W odpowiednim momencie urządzenie wyświetla stosowny komunikat informujący użytkownika końcowego o konieczności uzupełnienia soli w zbiorniku.

8. FUNKCJA SIMPLY START oraz FUNKCJA AUX: Za pomocą funkcji AUX, do zmiękczaczy HYDRO PREMIUM istnieje możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych np. pomp dozujących lub urządzeń inteligencji budynkowej. Funkcja SIMPLE START umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy zmiękczacza w trybie ustawień standardowych. Do każdego systemu przesyłamy drogą elektroniczną, profesjonalną instrukcję montażu oraz użytkowania w języku polskim.

9. Szeroki wachlarz jednostek: W ofercie HYDRO PREMIUM dostępne są urządzenia o pojemnościach: 12, 22, 27 oraz 32 litry. Tak szeroka oferta pozwala dobrać bardzo precyzyjnie Państwu zmiękczacz do swoich potrzeb.

Zmiękczacze wody serii HYDRO PREMIUM, produkowane są wedle ścisłych wymogów technicznych oraz jakościowych, narzuconych przez naszą firmę. Do produkcji urządzeń korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań oraz wysokiej jakości komponentów.

*uwaga zaprezentowane zdjęcie jest przykładowe. Systemy serii HYDRO PREMIUM w sprzedaży oferowane są w obudowie biało-białej.

Jako jedyni na rynku oferujemy państwu szeroką gwarancję PRODUCENTA, która obejmuje:

 • 5 lata gwarancji na głowicę sterującą,
 • 8 lat gwarancji na złoże monosferyczne**,
 • 10 lat na zbiornik ciśnieniowy i obudowę,
 • 3 lata na zasilacz oraz zawór pływakowy.

Bardzo prosimy zwrócić uwagę na inne podobne aukcje, które oferują gwarancję na produkt wynoszącą nawet do 10 lat. Jest to najczęściej gwarancja udzielana przez SPRZEDAWCĘ a nie GWARANCJA PRODUCENTA*.

*różnica pomiędzy GWARANCJĄ PRODUCENTA A GWARANCJĄ SPRZEDAWCY.

Jako jedyni w Polsce deklarujemy, że systemy serii HYDRO TECHNIC posiadają GWARANCJĘ PRODUCENTA – gwarancja udzielana jest na podstawie wystawionej faktury.

GWARANCJA PRODUCENTA – gwarantuje, że w przypadku usterki urządzenia prawo do roszczenia gwarancji automatycznie zostanie przeniesione na producenta. W przypadku GWARANCJI UDZIELANEJ PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO po upadku, zawieszeniu lub zamknięciu firmy GWARANCJA automatycznie przestaje istnieć.

INFORMUJEMY, ŻE JAKO NIELICZNI ZEZWALAMY NA MONTAŻ ORAZ PROGRAMOWANIE NASZYCH SYSTEMÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE BEZ UTRATY PRAW GWARANCYJNYCH.

Jako jedyna firma na Allegro sprzedająca zmiękczacze, posiadamy szeroką sieć serwisową na terenie całego kraju, która swoim wsparciem technicznym jest w stanie w szybki sposób rozwiązać każdy problem.

**w przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego.

GWARANCJA / CERTYFIKAT

UWAGA! FIRMA WATERMARKET JEST FIRMĄ FAIR-PLAY W STOSUNKU DO KLIENTA. GWARANCJA UDZIELANA JEST NA PODSTAWIE WYSTAWIONEJ FAKTURY I JEJ CZAS BIEGNIE OD MOMENTU FAKTYCZNEJ DATY SPRZEDAŻY URZĄDZENIA, NIE JEST ZANIŻANA PRZEZ OKRES LEŻAKOWANIA PRODUKTU W MAGAZYNIE, JAK MA TO CZASAMI MIEJSCE W PRZYPADKU INNYCH SPRZEDAJĄCYCH.

Do każdego sprzedanego egzemplarza dokładamy komplet niezbędnych dokumentów, które potwierdzą jego legalność oraz oryginalność. Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, że systemy marki HYDRO PREMIUM oferowane są z certyfikatem wydanym przez dystrybutora (firmę WATERMARKET, który potwierdza, że produkt jest w 100% oryginalny i pochodzi z legalnego źródła).

INFORMUJEMY, ŻE NA RYNKU MOŻNA SPOTKAĆ PODOBNE PRODUKTY, KTÓRE POSIADAJĄ PODOBNY OPIS, PARAMETRY TECHNICZNE, ZDJĘCIA ORAZ HOLOGRAMY. PRODUKTY TE NIE SĄ OBJĘTE NASZYM SZEROKIM PROGRAMEM GWARANCYJNYM PRODUCENTA (POSIADAJĄ GWARANCJĘ SPRZEDAJĄCEGO), A TAKŻE WSPARCIEM TECHNICZNYM ORAZ SERWISEM.

Firma WATERMARKET jako jedyny dystrybutor w Polsce i na świecie systemów marki WATERLIFE do każdego urządzenie dołoży następujące dokumenty/elementy:

 • 1) Dowód sprzedaży – fakturę w formie elektronicznej (stanowiącą dowód zakupu i będącą jednocześnie gwarancja produktu).
 • 2) Certyfikat oryginalności produktu wraz z hologramem (oryginalny CERTYFIKAT – wystawiany przez firmę WATERMARKET jedynego dystrybutora systemów serii WATERLIFE).
 • 3) Dokładną instrukcję montażu i rozruchu urządzenia (wysyłana drogą elektroniczną).
 • 4) Naklejkę znamionową z najważniejszymi informacjami o dystrybutorze oraz, danymi kontaktowymi takimi jak: adres, nr telefonu, e-mail.
 • 5) Hologram z logo firmy oraz hologram PZH naklejony na korpus głowicy oraz na certyfikacie WATERMARKET, potwierdzający oryginalność naszego produktu.

Zalety głowicy: HYDRO PREMIUM

 • wysoka jakość wykonania,
 • szeroki zakres trybów regeneracji,
 • funkcja „suchego zbiornika”,
 • możliwość pracy w bardzo oszczędnym trybie regeneracji UP-FLOW,
 • możliwość podłączenia urządzeń, zewnętrznych (np. urządzeń inteligencji budynkowej),
 • możliwość podłączenia pompy dozującej,
 • możliwość regulacji stopnia zmiękczania wody za pomocą zaworu MIXING wbudowanego w korpus głowicy,
 • możliwość pracy w trybie objętościowym lub w trybie czasowym,
 • intuicyjna obsługa, przyjazny sterownik z menu w języku polskim,
 • alarm soli, informujący użytkownika o konieczności uzupełnienia zbiornika,
 • wewnętrzna pamięć NOVARAM, umożliwiająca podtrzymanie ustawień w przypadku braku zasilania,

System w sprzedaży oferowany jest z zaworem BY-PASS, który podczas ewentualnej usterki urządzenia, umożliwia odpięcie systemu od instalacji. Dzięki temu instalacja zasilana jest wodą w sposób ciągły.

Sterownik wyposażony jest w ekran LCD na którym wyświetlane są takie informacje jak: aktualna godzina oraz volumen wody jaki pozostał do czasu następnej regeneracji.

Dokonując zakupu systemu zmiękczającego warto wziąć pod uwagę trwałość wszystkich elementów systemu. Głowica sterująca HYDRO PREMIUM to gwarancja wysokiej jakości, trwałości oraz bezawaryjnej pracy.

Szanowni Państwo poniżej prezentujemy tabelę na podstawie, której należy ustawić ilość wody między regeneracjami. Wystarczy wpisać do głowicy ilość m3, i urządzenie automatycznie ustawi poszczególne interwały bez Państwa ingerencji.

 • 10 OdH (179,00 CaCO3 mg/l) - 6,25 m3
 • 11 OdH (196,90 CaCO3 mg/l) - 5,70 m3
 • 12 OdH (214,80 CaCO3 mg/l) - 5,20 m3
 • 13 OdH (232,70 CaCO3 mg/l) - 4,80 m3
 • 14 OdH (250,60 CaCO3 mg/l) - 4,45 m3
 • 15 OdH (268,50 CaCO3 mg/l) - 4,15 m3
 • 16 OdH (286,40 CaCO3 mg/l) - 3,90 m3
 • 17 OdH (304,30 CaCO3 mg/l) - 3,65 m3
 • 18 OdH (322,20 CaCO3 mg/l) - 3,50 m3
 • 19 OdH (340,10 CaCO3 mg/l) - 3,30 m3
 • 20 OdH (358,00 CaCO3 mg/l) - 3,15 m3
 • 21 OdH (375,90 CaCO3 mg/l) - 3,00 m3
 • 22 OdH (393,80 CaCO3 mg/l) - 2,85 m3
 • 23 OdH (411,70 CaCO3 mg/l) - 2,70 m3
 • 24 OdH (429,60 CaCO3 mg/l) - 2,60 m3
 • 25 OdH (447,50 CaCO3 mg/l) - 2,50 m3
 • 26 OdH (465,40 CaCO3 mg/l) - 2,40 m3
 • 27 OdH (483,30 CaCO3 mg/l) - 2,30 m3
 • 28 OdH (501,20 CaCO3 mg/l) - 2,20 m3
 • 29 OdH (519,10 CaCO3 mg/l) - 2,15 m3
 • 30 OdH (537,00 CaCO3 mg/l) - 2,10 m3
 • OdH - jednostka stopnia twardości wody wyrażona w stopniach niemieckich.
 • CaCO3 - jednostka stopnia twardości wody (najczęściej spotykana na rynku polskim) wyrażona w mg/l.

Jednocześnie informujemy, że głowica HYDRO PREMIUM jest w pełni konfigurowalna i możliwe jest ręczne ustawienie czasów poszczególnych cyklów.

Informacje techniczne:

 • Głowica: HYDRO PREMIUM objętościowa (możliwość programowania czasowego) z menu PL
 • Typ obudowy: MIDI,
 • Ilość złoża: 22 litry, żywica monosferyczna LEWATIT marki Bayer
 • Wymiary urządzenia (szer. x gł. x wys.): 320 x 520 x 1010 mm
 • System regeneracji: UP-FLOW (przeciwprądowy)
 • Formatowanie złoża: Tak
 • Zasilanie: 220-240 V / 50-60 Hz
 • Przyłącze: 1" BSP
 • Temperatura pracy: 1OC - 39OC
 • Ciśnienie robocze: 1,4 – 8,6 bar (spadek ciśnienia: 0,4 bar)
 • Maksymalny przepływ : 1,7 m3/h
 • Pojemność zbiornika soli: 80 kg.
 • Oryginalny zawór BY-PASS z blokadą przyłączy z możliwością szybkiego demontażu od instalacji.
 • Podwójne zabezpieczenie przeciwzalaniowe: zawór pływakowy (odcinający) zainstalowany w zbiorniku solanki oraz kolano przelewowe.
 • Butla o większym przekroju gwarantująca lepszą pracę, wydajność urządzenia oraz lepsze przepłukiwanie złoża.
 • Wewnętrzna pamięć NOVARAM: podtrzymanie ustawień głowicy w przypadku braku zasilania przez 48h.
 • Zawór MIXING umożliwiający mieszanie wody surowej (twardej), z wodą miękką.
 • Możliwość pracy w trybie czasowym: zabezpieczenie higieniczne wymuszające regenerację złoża w przypadku, dłuższego nie używania systemu.
 • Podświetlany panel LCD wyświetlający niezbędne informacje takie jak: aktualna datę, godzinę, a także volumen wody miękkiej do pobrania, do czasu kolejnego trybu regeneracji,
 • Szczegółowa instrukcja montażu oraz programowania,
 • Pełne wsparcie telefoniczne (przed i po sprzedażowe): zdalna, pomoc naszego serwisu podczas pierwszego rozruch urządzenia, jak również w pełnym okresie użytkowania systemu,
 • Bezpłatny dobór odpowiedniej jednostki na podstawie Państwa zużycia wody, oraz twardości wody.

  Informujemy, że posiadamy na magazynie wszystkie elementy eksploatacyjne oraz części zamienne.

PROFESJONALNY, NAJBEZPIECZNIEJSZY TRANSPORT ZA 0,00 zł.

KAŻDE SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJE GABARYTY ORAZ WAGĘ BARDZO ŁATWO MOŻNA USZKODZIĆ PODCZAS TRANSPORTU. URZĄDZENIA TAKIE JAK ZMIĘKCZACZE WODY ZAWIERAJĄ DELIKATNE ELEMENTY, TAKIE JAK: SENSORY, CZUJNIKI, CZĘŚCI ELEKTRONICZNE ORAZ MECHANICZNE BARDZO WRAŻLIWE NA UDERZENIA (BEZ WZGLĘDU NA RODZAJ PRODUCENTA ORAZ ZAPEWNIENIA INNYCH SPRZEDAJĄCYCH).

NAWET NAJLEPIEJ SPAKOWANA PACZKA KURIERSKA W MOMENCIE TRANSPORTU MIMO ODPOWIEDNIEGO OZNAKOWANIA NAKLEJKAMI, MOŻE SIĘ NP. PRZEWRÓCIĆ, MOŻE ZOSTAĆ PRZYGNIECIONA INNĄ PACZKĄ, MOŻE USZKODZIĆ SIĘ W SORTOWNI W CENTRALI PACZEK.

NA PEWNO WIELE RAZY PAŃSTWO DOKONYWALI ZAKUPU W INTERNECIE, I NAJPRAWDOPODOBNIEJ, KAŻDY Z PAŃSTWA SPOTKAŁ SIĘ PEWNIE Z USZKODZENIEM PACZKI. W PRZYPADKU ZMIĘKCZACZA MOŻE BYĆ DOKŁADNIE TAK SAMO. DODATKOWO KAŻDE USZKODZENIE ORAZ EWENTUALNA WYMIANA (NAWET NATYCHMIASTOWA) USZKODZONEJ CZĘŚCI, ZNACZĄCO  OPÓŹNI MONTAŻ URZĄDZENIA, KTÓRY MAJĄ PAŃSTWO W 99% JUŻ ZAMÓWIONY.

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST NAJBEZPIECZNIEJSZĄ FORMĄ DOSTAWY, JEST RÓWNIEŻ O WIELE DROŻSZA OD STANDARDOWEJ PACZKI KURIERSKIEJ. NIESTETY ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ SPRZEDAWCÓW, ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ SWÓJ ZAROBEK, RYZYKUJE PAŃSTWA KOSZTEM I KORZYSTA Z NIEPROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ. - JEST TO NIEDOPUSZCZALNE!!!

W PRZYPADKU WYSYŁKI PACZKĄ PALETOWĄ NIE MA TAKIEGO RYZYKA. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST SOLIDNIE ZABEZPIECZONA, ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA ZNAJDUJĄ SIĘ W POZYCJI PIONOWEJ (GWARANCJA TEGO ŻE URZĄDZANIE NIE ZOSTANIE USZKODZONE), ORAZ TEGO ŻE PODCZAS TRANSPORTU TAKA PRZESYŁKA TAKA NP. NIE PRZEWRÓCI SIĘ, A CO ZA TYM IDZIE NIE DOJDZIE DO JAKIEGOKOLWIEK USZKODZENIA.

U NAS NIE MUSZĄ SIĘ PAŃSTWO MARTWIĆ CZY USZKODZONY ELEMENT ZOSTANIE WYMIENIONY NA NOWY, PONIEWAŻ U NAS W 99,99% NIE DOJDZIE DO SYTUACJI USZKODZENIA ZMIĘKCZACZA.

DODATKOWO JAKO JEDYNI NA ALLEGRO MAMY WYKUPIONĄ SPECJALNĄ GWARANCJĘ U PRZEWOŹNIKA. W PRZYPADKU, NP. KIEDY PRZEWOŹNIK NIE JEST W STANIE DOSTARCZYĆ DO PAŃSTWA PRZESYŁKI, PONIEWAŻ SAMOCHÓD, W KTÓRYM ZNAJDOWAŁA SIĘ PRZESYŁKA, UCZESTNICZYŁ W KOLIZJI. NA MOCY GWARANCJI NATYCHMIAST WYSYŁAMY DO PAŃSTWA NOWY ZMIĘKCZACZ NIE CZEKAJĄC NA ROZSTRZYGNIĘCIE SPRAWY PRZEZ PRZEWOŹNIKA. KOSZT WYSYŁKI ORAZ CAŁEGO NOWEGO ZESTAWU JEST OCZYWIŚCIE PO NASZEJ STRONIE.

JAKO ODPOWIEDZIALNA FIRMY OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY, BARDZO DOBRZE ZABEZPIECZONY TRANSPORT ZA 0,00 zł. CZY W TAKIM WYPADKU JEST SENS RYZYKOWAĆ?

KUPUJĄC HYDRO PREMIUM 22 DODATKOWO GRATIS OTRZYMASZ.

 • oryginalny zawór BY-PASS z kpl. przyłączy kątowych.
 • 2 korpusy narurowe z płytką oraz klucz.
 • dodatkowe 10 szt. wkładów piankowych marki Supreme (zapas na kilka lat). Wkłady skutecznie usuwają, wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, części stałe odrywające się często ze starych instalacji, zawiesiny.
 • 5 szt. wysokiej jakości wkładów węglowych marki Supreme. Wkłady skutecznie redukują chlor, substancje organiczne, pestycydy jednocześnie poprawiając smak i zapach wody,
 • 1 szt.  markowy, dokładny, kropelkowy tester twardości wody marki Supreme,
 • 50 kg (2 worki) soli tabletkowej,
 • 5 mb. elastycznego węża do odprowadzania popłuczyn,
 • 2 x klips montażowy do węża.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpłatnie zainstalować urządzenie oraz wykonać pierwszy rozruch.

Usługi montażu prowadzimy na terenie całego kraju. Koszt montażu oraz pierwszego uruchomienia ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i uzależniony jest od rejonu w którym będzie zainstalowane urządzenie.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień oraz zapytań.

Oferujemy profesjonalne wsparcie w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Nasz dział wsparcia technicznego pracuje w godzinach 8 – 16, i w tym czasie jest w pełni do Państwa dyspozycji. Służymy profesjonalną pomocą w zakresie doboru urządzeń, a także służymy pełnym wsparciem telefonicznym. BEZPŁATNIE POTWIERDZAMY DOBÓR WIELKOŚCI URZĄDZENIA POD PAŃSTWA INDYWIDUALNE PARAMETRY WODY ORAZ ZUŻYCIE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl