Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery

ZMIĘKCZACZ WODY EVOLIO 30L, AUTORTOL LOGIX 255/760, ZAWÓR BY-PASS, ZAWÓR MIXING, GRATISY - PENTER/USA, BUTLA STRUCTURAL

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 2 098,00 zł 2 700,00 zł 2098.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Szanowni Państwo z największą przyjemnością przedstawiamy Państwu jeden z najlepszych zmiękczaczy dostępnych na rynku seria HYDRO TECHNIC EVOLIO MAXI LOGIX 30. Jest to oryginalny produkt amerykańskiej firmy PENTAIR/USA.

Systemy wyposażony jest w jeden z najlepszych zaworów sterujących, AUTOTROL LOGIX 255/760. Zawór jest praktycznie bezawaryjny, a 8 cyklowy pracy sprawia, że zmiękczacz, jest w stanie pracować na wodzie bardzo twardej. Głowica sterująca wyposażona jest w zawór BY-PASS oraz zawór MIXING.

W zmiękczaczach HYDRO TECHNIC EVOLIO MAXI LOGIX 30 zastosowano:

 • najlepszy na rynku, bezawaryjny, amerykański, 8 cyklowy zawór sterujący AUTOTROL LOGIX 255/760 marki PENTAIR/USA, wyposażony w zawór BY-PASS oraz zawór MIXING,
 • jedną z najlepszych na rynku żywic zmiękczających marki DOW/USA,
 • Obudowę kompaktową, z integrowanym zasobnikiem na sól (dzięki temu nie ma potrzeby instalowania dodatkowego zbiornika solanki).

8 cyklowy tryb pracy w połączeniu z doskonałej jakości żywicą zmiękczającą marki DOW/USA GWARANTUJĄ DOSKONAŁĄ REDUKCJĘ „KAMIENIA” ORAZ WSZELKICH OSADÓW WAPIENNYCH.

Systemy objęte są rozszerzonym programem gwarancyjnym, który obejmuje:

 • 4 lata na zawór sterujący
 • 5 lat na żywicę jonowymienną*
 • 10 lat na obudowę kompaktową oraz zbiornik ciśnieniowy

*w przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego.

Całe urządzenie, zostało wyprodukowane w nowoczesnej fabryce producenta (PENTAIR) przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli jakości.

System szczególnie polecany jest dla domów w których mieszka maksymalnie do 8 osób.

Elementy które wyróżniają systemy HYDRO TECHNIC EVOLIO MAXI 30 na rynku:

 • 1. ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW: Najważniejszym aspektem jest dla nas zdrowie naszych klientów. Misją naszej firmy jest zapewnienie Państwu dostępu do urządzeń produkujących zdrową oraz bezpieczną wodę. Z całą mocą podkreślamy, że systemy marki HYDRO TECHNIC EVOLIO MAXI 30 są bezpieczne dla Ciebie oraz Twojej rodziny w tym dla małych dzieci oraz kobiet w ciąży.

 • 2. WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA: AUTOTROL LOGIX 255/760 to bezawaryjna głowica wykonana z nierdzewnych elementów, odporna na działanie promieniowania UV, w której korpus wykonano ze zbrojonego włóknem polimeru. Jest to obecnie jedyna na rynku głowicą, która gwarantuje doskonałą wytrzymałość oraz trwałość, a także 8 cyklowy tryb pracy.

 • 3. INNOWACYJNY TRYB PRACY: Program głowicy obejmuje podwójne płukanie wsteczne, niwelując wyciek twardości do używanej wody. Wysokiej jakości zawór zwrotny zapewnia doskonałą szczelność, tym samym gwarantując dłuższy czas użytkowania głowicy. Funkcja SMART LOGIX podtrzymuje pamięć urządzenia w przypadku przerwy w zasilaniu elektrycznym. AUTOTROL LOGIX 255/760 to również wiele innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań, dających gwarancję bezawaryjności oraz niezawodności.

 • 4. MOŻLIWOŚĆ DEZYNFEKCJI ZŁOŻA: W celu zapewnienia jak największych standardów higienicznych, do systemów możliwe jest dołożenie chloratora, który podczas regeneracji będzie delikatnie chlorował złoże. UWAGA! MONTAŻ CHLORATORA JEST SZCZEGÓLNIE ZALECANY W PRZYPADKU INSTALACJI URZĄDZENIA NA WODZIE Z UJĘCIA WŁASNEGO*.
  *w przypadku instalacji systemu na wodzie z ujęcia własnego, konieczna jest konsultacja ze sprzedawcą oraz dobór filtracji poprzedzającej zmiękczacz. Konieczne będzie dołączenie pełnej analizy fizyko-chemicznej.
 • 5. WYGODA ORAZ ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA: Nowoczesna elektronika z intuicyjnym i przyjaznym panelem sterującym, gwarantuje prawidłową pracę urządzenia, co sprawia, ze jest ono praktycznie bezobsługowe.

  6. PODWÓJNE ZABEZPIECZENIE ANTYZALANIOWE: Systemy serii HYDRO TECHNIC EVOLIO MAXI 30, jako jedne z nielicznych dostępnych na rynku wyposażone są podwójne zabezpieczenie antyzalaniowe. W celu zapewnienia jak największych standardów oraz z uwagi na Państwa bezpieczeństwo w systemach zostały zainstalowane kolano przelewowe oraz zawór odcinający.

  7. WYSOKIEJ JAKOŚCI ŻYWICA ZMIĘKCZAJĄCA MARKI DOW/USA: Systemy serii HYDRO TECHNIC EVOLIO MAXI 30 zasypane są jedną z najlepszych żywic zmiękczających dostępnych na rynku (DOW/USA). Jest to obecnie jedna z nielicznych dostępnych na rynku żywica, do produkcji, której nie używa się różnego rodzaju rozpuszczalników chemicznych. Jest trwała i bardzo wydajna w odniesieniu do żywic innych producentów.

  8. BUTLA O WIĘKSZYM PRZEKROJU: W systemie została zastosowana butla ciśnieniowa o większym przekroju, dzięki temu zapewnia ona jeszcze lepsze i dokładniejsze płukanie żywicy, a co za tym idzie przedłużenie żywotności złoża.

  9. Zawór BY-PASS oraz mieszacz wody: Do zestawu dołożony jest również zawór BY-PASS, za pomocą którego można przeprowadzać prace konserwacyjne, nie blokując tym samym dopływu wody surowej do instalacji. Zawór odcinający zainstalowany w głowicy urządzenia, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym zalaniem. Dodatkowo system wyposażony jest w zawór regulujący MIXING który umożliwia uzyskanie twardości resztkowej na wyjściu wody z urządzenia.

  10. POZYCJA NA RYNKU: Systemy HYDRO TECHNIC EVOLIO MAXI 30 to w chwili obecnej jedne z najlepszych i najbardziej skutecznych systemów zmiękczających dostępnych na rynku.

  GWARANTUJEMY ŻE ZASTOSOWANE W ZMIĘKCZACZU TECHNOLOGIE ORAZ UŻYTE KOMPONENTY SĄ W STANIE ROZWIĄZAĆ ABSOLUTNIE, KAŻDY PROBLEM ZWIĄZANY Z TWARDOŚCIĄ WODY W DOMACH LUB PUNKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ WSZĘDZIE TAM GDZIE TWARDOŚĆ WODY MA ZNACZENIE.

  Informacje techniczne:

  • Głowica: AUTOTROL LOGIX 255/760 objętościowa (możliwość programowania czasowego) - PENTAIR/USA
  • Ilość złoża: 30L - żywica DOW/USA
  • Wymiary urządzenia (szer. x gł. x wys.): 310 x 4250 x 1200 mm
  • Wysokość wlot/wylot: 940 mm
  • Zasilanie: 220-240 V / 50-60 Hz (pobór mocy: 3W)
  • Przyłącze hydrauliczne: 1" BSP
  • Temperatura pracy: 1OC - 38OC
  • Ciśnienie robocze: 1,4 – 8,6 bar (spadek ciśnienia: 0,4 bar)
  • Przepływ nominalny: 1,8 m3/h*
  • Przepływ nominalny: 2,2 m3/h**
  • Maksymalny przepływ: 3,0 m3/h***
  • Zużycie soli/regeneracja złoża: około 4,0 kg
  • Tryby regeneracji: objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa oraz czasowo-objętościowa
  • Pojemność zbiornika soli: 50 kg.
  • Oryginalny zawór BY-PASS
  • Podwójne zabezpieczenie przeciwzalaniowe: zawór odcinający zainstalowany w głowicy oraz kolano przelewowe.
  • Możliwość podłączenia adaptera delikatnie chlorującego złoże
  • Butla o większym przekroju gwarantująca lepszą pracę, wydajność urządzenia oraz lepsze przepłukiwanie złoża.
  • Wewnętrzna pamięć NOVARAM: podtrzymanie ustawień głowicy w przypadku braku zasilania przez 8h.
  • Zawór MIXING umożliwiający mieszanie wody surowej (twardej), z wodą miękką.
  • Możliwość pracy w trybie czasowym: zabezpieczenie higieniczne wymuszające regenerację złoża w przypadku, dłuższego nie używania systemu.
  • Panel wyświetlający niezbędne informacje takie jak: aktualna godzina, dzień tygodnia, a także volumen wody miękkiej do pobrania, do czasu kolejnego trybu regeneracji,.
  • Szczegółowa instrukcja montażu oraz programowania w wersji elektronicznej.
  • Pełne wsparcie telefoniczne (przed i po sprzedażowe): zdalna, pomoc naszego serwisu podczas pierwszego rozruch urządzenia, jak również w pełnym okresie użytkowania systemu.

  Bezpłatny dobór odpowiedniej jednostki na podstawie Państwa zużycia wody, oraz twardości wody.

  • *do twardości szczątkowej 0 dH.
  • **do twardości szczątkowej 2.8 - 5.6 dH.
  • ***do twardości szczątkowej 2.8 - 5.6 dH.

  Informujemy, że posiadamy na magazynie wszystkie elementy eksploatacyjne oraz części zamienne.

  DODATKOWE WYPOSAŻENIE:

  Aby zabezpieczyć zmiękczacz przed zanieczyszczeniami mechanicznymi (piasek, rdza, zawiesiny), a także szkodliwymi związkami chloru, dodatkowo do zestawu dokładamy dwa korpusy narurowe:

  Korpusy wykonane są z materiału PET odpornego na pękanie. Trzyczęściowa konstrukcja zapewnia maksymalną szczelność połączenia, a także gwarantuje szybką oraz łatwą wymianę wkładu.

  Korpusy dostępnę są z mosiężnym przyłączem 1”, oraz odpowietrznikiem, który pomaga uwolnić zgromadzone powietrze w filtrze, po wymianie wkładu filtrującego.

  Odpowietrznik posiada wtopiony mosiężny gwint, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia, w przypadku wielokrotnego odkręcania i wykręcania zaworu.

  Przezroczysta obudowa umożliwia szybką identyfikację stanu zanieczyszczenia wkładów.

  TECHNOLOGIA BAKTERIOSTATYCZNA ZABEZPIECZA UKŁAD PRZED ROZWOJEM FLORY BAKTERYJNEJ:

  Dodatkowo w ofercie otrzymacie Państwo 10 szt. wkładów z włókniny polipropylenowej, wykonanych w technologii bakteriostatycznej. Technologia bakteriostatyczna zapobiega rozwojowi flory bakteryjnej.

  PROFESJONALNY, NAJBEZPIECZNIEJSZY TRANSPORT ZA 0,00 zł.

  KAŻDE SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJE GABARYTY ORAZ WAGĘ BARDZO ŁATWO MOŻNA USZKODZIĆ PODCZAS TRANSPORTU. URZĄDZENIA TAKIE JAK ZMIĘKCZACZE WODY ZAWIERAJĄ DELIKATNE ELEMENTY, TAKIE JAK: SENSORY, CZUJNIKI, CZĘŚCI ELEKTRONICZNE ORAZ MECHANICZNE BARDZO WRAŻLIWE NA UDERZENIA (BEZ WZGLĘDU NA RODZAJ PRODUCENTA ORAZ ZAPEWNIENIA INNYCH SPRZEDAJĄCYCH).

  NAWET NAJLEPIEJ SPAKOWANA PACZKA KURIERSKA W MOMENCIE TRANSPORTU MIMO ODPOWIEDNIEGO OZNAKOWANIA NAKLEJKAMI, MOŻE SIĘ NP. PRZEWRÓCIĆ, MOŻE ZOSTAĆ PRZYGNIECIONA INNĄ PACZKĄ, MOŻE USZKODZIĆ SIĘ W SORTOWNI W CENTRALI PACZEK.

  NA PEWNO WIELE RAZY PAŃSTWO DOKONYWALI ZAKUPU W INTERNECIE, I NAJPRAWDOPODOBNIEJ, KAŻDY Z PAŃSTWA SPOTKAŁ SIĘ PEWNIE Z USZKODZENIEM PACZKI. W PRZYPADKU ZMIĘKCZACZA MOŻE BYĆ DOKŁADNIE TAK SAMO. DODATKOWO KAŻDE USZKODZENIE ORAZ EWENTUALNA WYMIANA (NAWET NATYCHMIASTOWA) USZKODZONEJ CZĘŚCI, ZNACZĄCO  OPÓŹNI MONTAŻ URZĄDZENIA, KTÓRY MAJĄ PAŃSTWO W 99% JUŻ ZAMÓWIONY.

  DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST NAJBEZPIECZNIEJSZĄ FORMĄ DOSTAWY, JEST RÓWNIEŻ O WIELE DROŻSZA OD STANDARDOWEJ PACZKI KURIERSKIEJ. NIESTETY ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ SPRZEDAWCÓW, ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ SWÓJ ZAROBEK, RYZYKUJE PAŃSTWA KOSZTEM I KORZYSTA Z NIEPROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ. - JEST TO NIEDOPUSZCZALNE!!!

  W PRZYPADKU WYSYŁKI PACZKĄ PALETOWĄ NIE MA TAKIEGO RYZYKA. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST SOLIDNIE ZABEZPIECZONA, ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA ZNAJDUJĄ SIĘ W POZYCJI PIONOWEJ (G W A R A N C J A TEGO ŻE URZĄDZANIE NIE ZOSTANIE USZKODZONE), ORAZ TEGO ŻE PODCZAS TRANSPORTU TAKA PRZESYŁKA TAKA NP. NIE PRZEWRÓCI SIĘ, A CO ZA TYM IDZIE NIE DOJDZIE DO JAKIEGOKOLWIEK USZKODZENIA.

  U NAS NIE MUSZĄ SIĘ PAŃSTWO MARTWIĆ CZY USZKODZONY ELEMENT ZOSTANIE WYMIENIONY NA NOWY, PONIEWAŻ U NAS W 99,99% NIE DOJDZIE DO SYTUACJI USZKODZENIA ZMIĘKCZACZA.

  DODATKOWO MAMY WYKUPIONĄ SPECJALNĄ GWARANCJĘ U PRZEWOŹNIKA. W PRZYPADKU, NP. KIEDY PRZEWOŹNIK NIE JEST W STANIE DOSTARCZYĆ DO PAŃSTWA PRZESYŁKI, PONIEWAŻ SAMOCHÓD, W KTÓRYM ZNAJDOWAŁA SIĘ PRZESYŁKA, UCZESTNICZYŁ W KOLIZJI. NA MOCY GWARANCJI NATYCHMIAST WYSYŁAMY DO PAŃSTWA NOWY ZMIĘKCZACZ NIE CZEKAJĄC NA ROZSTRZYGNIĘCIE SPRAWY PRZEZ PRZEWOŹNIKA. KOSZT WYSYŁKI ORAZ CAŁEGO NOWEGO ZESTAWU JEST OCZYWIŚCIE PO NASZEJ STRONIE.

  JAKO ODPOWIEDZIALNA FIRMY OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY, BARDZO DOBRZE ZABEZPIECZONY TRANSPORT ZA 0,00 zł. CZY W TAKIM WYPADKU JEST SENS RYZYKOWAĆ?

  UWAGA! UWAGA! UWAGA!

  Nie musisz już przed swoim zmiękczaczem montować trzech osobnych filtrów, to rozwiązanie jest jest tańsze, skuteczniejsze i nie zajmuje tyle miejsca na instalacji!

  Kupując system marki WATER LIFE seria HYDRO TECHNIC EVOLIO, GRATIS otrzymasz:

  • 2 zestawy narurowe: korpus narurowy z płytką oraz kluczem.
  • dodatkowe 10 szt. bakteriostatycznych wkładów piankowych marki Supreme (zapas na kilka lat). Wkłady skutecznie usuwają, wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, części stałe odrywające się często ze starych instalacji, zawiesiny. Wykonane są z dodatkiem substancji bakteriostatycznej, dzięki której zapobiegają możliwości rozwoju bakterii i drobnoustrojów, jednocześnie wydłużając żywotność wkładów.
  • 5 szt. wysokiej jakości wkładów węglowych marki Supreme. Wkłady skutecznie redukują chlor, substancje organiczne, pestycydy jednocześnie poprawiając smak i zapach wody.
  • 1 szt.  markowy,dokładny, kropelkowy tester twardości wody marki Supreme
  • 50 kg (2 worki) soli tabletkowej
  • 5 mb. elastycznego węża do odprowadzania popłuczyn
  • 2 x klips montażowy do węża

  Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpłatnie zainstalować urządzenie oraz wykonać pierwszy rozruch.

  Usługi montażu prowadzimy na terenie całego kraju. Koszt montażu oraz pierwszego uruchomienia ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i uzależniony jest od rejonu w którym będzie zainstalowane urządzenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl