Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery

ZMIĘKCZACZ SUPREME-SOFT11 Up-Flow SUPEROSZCZĘDNY-DLFR, REGENERACJA PROPORCJONALNA, BY-PASS, MONOSFERYK, NAJMNIEJSZY POBÓR WODY I SOLI! 10 lat GWARANCJI!

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3 635,00 zł

Cena regularna:

3635.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SUPREME
Kod produktu: SUPREME-SOFT11

Opis

ZMIĘKCZACZ WODY SUPREME, NR1 w PL. Wyjątkowe urządzenia dla wymagających!!

UWAGA!!! 10 lat pełnej gwarancji na 10-lecie obecności na rynku! GWARANCJA OBEJMUJE CAŁE URZĄDZANIE W TYM ŻYWICĘ, GŁOWICĘ, ORAZ WSZYSTKIE KOMPONENTY*.

Firma WATERMARKET ma zaszczyt zaprezentować Państwu najlepsze, kompaktowe zmiękczacz wody dostępny na rynku. Systemy serii SUPREME - SOFT produkowane są przez amerykańskiego lidera, branży wodnej firmę PENTAIR / Erie z USA.

Systemy od podstaw zostały złożone w fabryce producenta przy zachowaniu najwyższych standardów, kontroli jakości oraz przy użyciu najlepszych komponentów. Nie jest to „garażowy składak” jak wiele urządzeń dostępnych na portalach aukcyjnych a produkty markowy, charakteryzujący się najwyższą jakością, oryginalnym wzornictwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, których nie znajdą Państwo w innych urządzeniach.

Kupując system SUPREME - SOFT otrzymasz:

 • NAJLEPSZY, NAJOSZCZĘDNIEJSZY I NAJWYDAJNIEJSZY na rynku zmiękczacz wody renomowanego producenta z USA.
 • Rozszerzoną gwarancję, która obejmuje pełne 10 lat na całe urządzenie oraz wszystkie jego komponenty.
 • Specjalnie zaprojektowaną butlę renomowanej marki STRUCTURAL / PENTAIR USA, która zapewnia lepsze płukanie oraz spulchnienie złoża.
 • Trzy cyklowy tryb pracy, REGENERACJĘ PROPORCJONALNĄ w systemie UP-FLOW wraz z unikalnnym rozwiązanim jakim jest DEFLEKTOR (DFLR), dzięki któremu zaoszczędzimy wodę, sól oraz przedłużymy żywotność złoża i poprawimy efektywność pracy zmiękczacza.
 • Nowoczesną, inteligentną, prostą w programowaniu, amerykańską głowicę sterującą 541N89/PENTAIR/ERIE z menu w języku polskim, wyposażoną w bezawaryjne elektrozawory, która jest obecna na rynku polskim już od ponad 10 lat.
 • ALARM SOLI, który informuje użytkownika o konieczności sprawdzenia poziomu soli w zbiorniku solanki.
 • BY-PASS z zaworem MIXING, który umożliwia uzyskanie twardości resztkowej na wyjściu wody z urządzenia.
 • Podwójne zabezpieczenie antyzalaniowe w postaci kolana przelewowego oraz zaworu pływakowego.
 • Funkcję pracy w trybie suchego zbiornika.

*oferta ograniczona czasowo. W przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego oraz wykonania serwisu gwarancyjnego raz w roku.

1. NAJBARDZIEJ OSZCZĘDNY I EKONOMICZNY SYSTEM NA RYNKU, NAJNIŻSZA EMISJA POPŁUCZYN ORAZ KONSUMPCJA REGENERANTA: Systemy serii SUPREME SOFT zostały wyprodukowane przez akermańską firmę PENTAIR/Erie, w których wykorzystano innowacyjny, bezawaryjny system sterowania, opierający się na trzech elektrozaworach. W trzy-cyklowym trybie pracy, możliwe było całkowite wyeliminowanie zbędnych procesów płukania jak „backwash”, który dodatkowo przyczyniał się do zwiększania ilości wody zużywanej podczas procesu regeneracji.

Systemy SUPREME SOFT zasypane są najlepszą na rynku żywicą monosferyczną. Do produkcji złoża nie używane są różnego rodzaju rozpuszczalniki chemiczne. Dzięki wysokiej zdolności jonowymiennej urządzenia są w stanie bezawaryjnie pracować na wodzie bardzo twardej przez wiele lat.

2. REGENERACJA PROPORCJONALNA: specjalny tryb unikalnej, ekonomicznej regeneracji złoża, dostępny w niewielu HiTec TOPowych urządzeniach. Inteligentny sterownik urządzenia oraz tryb regeneracji proporcjonalnej, jest w stanie obliczyć zdolność jonowymienną złoża i dokonać regeneracji proporcjonalnej, tzn. zregenerować % zużycia złoża, którego zdolność jonowymienna została wykorzystana, co w znacznym stopniu przekłada się na jeszcze mniejsze życie wody podczas podczas cyklu regeneracji, niż faktyczne zużycie jakie podaje karta techniczna urządzenia

PRZYKŁAD: zużycie wody w cyklu regeneracyjnym (wg tabeli), w systemie SUPREME-SOFT 11 to 59 litrów.

Regeneracja odbywa się zawsze w nocy, wyprzedzając porę następnego dnia, w której kończy się zdolność zmiękczania wody. Regeneracja proporcjonalna polega na rozpoznaniu przez inteligentny sterownik w jakim stopniu wyczerpała się zdolność jonowymienna złoża tuż przed jej regeneracją i zużywa dużo mniej wody i soli, proporcjonalnie do stopnia jej zużycia. PRZYKŁAD: Złoże zużyte w 70%: sterownik zużyje 42 l. wody zamiast 59 podanych w tabeli. Minimalne zużycie to nawet 60% wartości podanej w tabeli.

3. DEFLEKTOR (DFLR): specjalny / unikalny system dystrybucyjny, dostępny w niewielu, tylko TOPowych urządzeniach, przez który wpływa woda na żywicę zmiękczającą. Dzięki niemu woda przepływa przez całą jej powierzchnię co zdecydowanie zwiększa efektywność zmiękczania wody, rzadszą jej regenerację, mniejsze zużycie wody, równomierne wykorzystanie złoża co przekłada się także na dłuższą jej żywotność. Tryb regeneracji przeciwprądowej UP-FLOW, w połączeniu z w/w elementami generuje znacznie mniejszą konsumpcję soli, nawet do 30%.

W chwili obecnej systemy marki SUPREME SOFT najprawdopodobniej generują najmniejsze zużycie wody w cyklu regeneracyjnym spośród wszystkich dostępnych tradycyjnych na rynku systemów zmiękczających. W przypadku systemu SUPREME – SOFT 11, zużycie wody w cyklu regeneracyjnym to 36* do 59  litrów.

* Wielkości przybliżone, wyniki zależą od warunków roboczych i jakości wody. Minimalne zużycie wody przy regeneracji proporcjonalnej (minimum 60% z podanych max wartości w tabelach).

4. WYDAJNIEJSZY NIŻ WSZYSTKIE !!! Największy na rynku dostępny wachlarz jednostek z największą wydajnością!

W ofercie SUPREME-SOFT dostępne są urządzenia o pojemnościach: 11, 15, 20, 26 oraz 32 litry. Tak szeroka oferta pozwala dobrać bardzo precyzyjnie Państwu zmiękczacz do swoich potrzeb. Zmiękczacz SUPREME dzięki swojej konstrukcji i zaawansowanej technologii, pozwala na uzyskanie większej wydajności niż pozostałe zmiękczacze. Już 20 litrowe urządzenie, posiada większą wydajność niż zwykły zmiękczacz z 32 litrami żywicy, niezależnie od jej rodzaju. Oznacza to, że zmiękczacz z mniejszą ilością złoża może obsługiwać dom z większą ilością zamieszkujących go osób.

Porównanie:

 • Supreme 20 = 2m3 – odpowiednik zwykłego zmiękczacza z 30l złoża,
 • Suprere 26 = 2,6 m3/h – odpowiednik zwykłego zmiękczacza z 65 litrami złoża,
 • Supreme 32 = 3,2 m3/h – odpowiednik zwykłego zmiękczacz z 80 litrami złoża.

Dzięki temu można zmiękczacze Supreme stosować w domach, które zamieszkuje duża ilość osób bez obawy o jego skuteczność.

5. ALARM SOLI: Systemy wyposażone są w alarm soli, który będzie informował użytkownika, aby sprawdził poziom soli w zbiorniku i ewentualnie uzupełnił zbiornik. Alarm działa w trybie „SILENT SOFT”, a podczas jego aktywacji ekran sterownika zaczyna migać nie wydając przy tym irytującego dźwięku. WAŻNA INFORMACJA! ALARMU SOLI NIE WŁĄCZAMY KAŻDORAZOWO PO UZUPEŁNIENIU ZBIORNIKA SOLI JAK TO MA MIEJSCE W TAŃSZYCH ODPOWIEDNICH DOSTĘPNYCH NA RYNKU. NASZ SYSTEM W PRZECIWIEŃSTWIE DO INNYCH ZMIĘKCZACZY NIE WYMAGA TEGO TYPU ZABIEGÓW, JEST W PEŁNI AUTOMATYCZNY.

6. TRYB SUCHEGO ZBIORNIKA: Systemy marki SUPREME-SOFT, pracują w trybie tzn. „suchego zbiornika”. Ten tryb pracy sprawia, że roztwór soli jest przygotowywany przez urządzenie odpowiednio wcześniej (przed samą regeneracją złoża - czas około 15 minut). Rozwiązanie to ma na celu wyeliminowanie zjawiska „zbrylenia soli”, a także zabezpiecza układ przed namnażaniem się ewentualnych bakterii.

7. ROZSZERZONA GWARANCJA: Urządzenia oferowane w naszej firmie jako jedne z nielicznych na rynku, które posiadają rozszerzony program gwarancji. Rozszerzona gwarancja udzielana jest na podstawie wystawionej faktury i obejmuje pełne 10 lat na całe urządzenie oraz wszystkie jego komponenty.

8. Zawór BY-PASS oraz mieszacz wody: Do zestawu dołożony jest zawór BY-PASS, za pomocą którego można przeprowadzać prace konserwacyjne, nie blokując tym samym dopływu wody surowej do instalacji. Zawór pływakowy solanki, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym zalaniem. Dodatkowo zawór BY-PASS wyposażony jest w zawór MIXING, który umożliwia uzyskanie żądanej twardości wody.

9. Łatwa oraz przyjemna obsługa: Systemy serii SUPREME SOFT udowadniają, że programowanie urządzenia to nic trudnego i może być przyjemne. Urządzenia wyposażone są w przyjazny sterownik z menu w języku polskim. Proces programowania został ograniczony do absolutnie niezbędnego minimum. Użytkownik programując głowice musi wprowadzić tylko 3 parametry tj:

 • ustawić aktualną godzinę
 • ustawić wersję językową (w tym przypadku język polski)
 • wpisać twardość wody

Po wpisaniu tych parametrów głowica automatycznie ustawi odpowiednie interwały pomiędzy poszczególnymi trybami pracy. Cały proces odbywa się automatycznie bez udziału użytkownika.

9. ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW: Systemy serii SUPREME-SOFT, są bezpieczne dla Ciebie oraz Twojej rodziny w tym dla małych dzieci oraz kobiet w ciąży. Posiadają aktualny atest PZH, który dopuszcza produkt do kontaktu z wodą pitną.

10. Rozwiązania, których nie znajdziesz gdzie indziej oraz najlepszy stosunek jakości do ceny.

UWAGA! Systemy SUPREME SOFT to najwyższa półka systemów zmiękczających dostępnych na rynku i przeznaczone są dla ludzi, którzy oczekują od produktu, wysokiej jakości wykonania oraz skutecznego rozwiązania problemu.

GWARANTUJEMY ŻE ZASTOSOWANE W ZMIĘKCZACZU TECHNOLOGIE ORAZ UŻYTE KOMPONENTY SĄ W STANIE ROZWIĄZAĆ ABSOLUTNIE KAŻDY PROBLEM ZWIĄZANY Z TWARDOŚCIĄ WODY W DOMACH LUB PUNKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.

System SUPREME SOFT mogą być instalowane w domach, biurach, lokalach użyteczności publicznej, oraz wszędzie tam gdzie twardość wody ma kluczowe znaczenie dla końcowego odbiorcy.

Informacje techniczne:

 • Głowica objętościowa UP-FLOW: 541N89 produkcji PENTAIR/Erie z USA
 • Ilość złoża: 11 litrów
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 663 mm x 345 mm x 573 mm
 • Wymiary (głębokość z zaworem BY-PASS): 658 mm
 • Wymiary (wysokość wlot/wylot): 514 mm
 • Wymiary (wysokość wlot/wylot z BY-PASS): 520 mm
 • Waga urządzenia: 18,5 kg
 • Waga urządzenia z zaworem BY-PASS: 19 kg
 • Butla ciśnieniowa marki STRUCTURAL/PENTAIR USA
 • Typ złoża: żywica monosferyczna
 • System regeneracji: Przeciwprądowy (UP-FLOW)
 • Tryby regeneracji: proporcjonalna
 • Zasilanie: 230/50 V/Hz
 • Maksymalny pobór mocy: 17 W
 • Przyłącze hydrauliczne: gwint zewn. 3/4” BSP
 • Temperatura pracy: 2°C - 48°C
 • Ciśnienie robocze: 1,4 bar / 8,3 bar
 • Oryginalny zawór BY-PASS z wbudowanym zaworem MIXING
 • Podwójne zabezpieczenie przeciwzalaniowe: zawór pływakowy (odcinający) zainstalowany w zbiorniku solanki oraz kolano przelewowe.
 • Wewnętrzna pamięć NOVARAM: podtrzymanie ustawień głowicy w przypadku braku zasilania przez 24h.
 • Możliwość pracy w trybie czasowym: zabezpieczenie higieniczne wymuszające regenerację złoża w przypadku, dłuższego nie używania systemu.
 • Panel LCD wyświetlający niezbędne informacje z menu w języku polskim

SUPREME SOFT TO TWÓJ STRZAŁ W 10!!!

WAŻNE!! PRZED WYBOREM WIELKOŚCI ZMIĘKCZACZ PRZECZYTAJ KONIECZNIE JESZCZE RAZ!!!

Wydajniejszy niż wszystkie inne!!

Zmiękczacz SUPREME dzięki swojej konstrukcji i zaawansowanej technologii, pozwala na uzyskanie większej wydajności niż pozostałe zmiękczacze. Już 20L. urządzenie, posiada większą wydajność niż zwykły zmiękczacz z 32 litrami żywicy, niezależnie od rodzaju jej zastosowania. Oznacza to, że zmiękczacz z mniejszą ilością złoża może obsługiwać dom z większą ilością zamieszkujących go osób.

Porównanie:

 • Supreme 20 = 2m3 – odpowiednik zwykłego zmiękczacza z 30l złoża,
 • Suprere 26 = 2,6 m3/h – odpowiednik zwykłego zmiękczacza z 65 litrami złoża,
 • Supreme 32 = 3,2 m3/h – odpowiednik zwykłego zmiękczacz z 80 litrami złoża.

Dzięki temu można zmiękczacze Supreme stosowac w domach, które zamieszkuje duża ilość osób bez obawy o jego skuteczność.

Zastosowanie w domach:

 • Supreme 20 = do 4 osób
 • Supreme 26 = 4 do 6 0sób
 • Supreme 32 = 6 do 10 osób

PROFESJONALNY, NAJBEZPIECZNIEJSZY TRANSPORT ZA 0,00 zł.

KAŻDE SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJE GABARYTY ORAZ WAGĘ BARDZO ŁATWO MOŻNA USZKODZIĆ PODCZAS TRANSPORTU. URZĄDZENIA TAKIE JAK ZMIĘKCZACZE WODY ZAWIERAJĄ DELIKATNE ELEMENTY, TAKIE JAK: SENSORY, CZUJNIKI, CZĘŚCI ELEKTRONICZNE ORAZ MECHANICZNE BARDZO WRAŻLIWE NA UDERZENIA (BEZ WZGLĘDU NA RODZAJ PRODUCENTA ORAZ ZAPEWNIENIA INNYCH SPRZEDAJĄCYCH).

NAWET NAJLEPIEJ SPAKOWANA PACZKA KURIERSKA W MOMENCIE TRANSPORTU MIMO ODPOWIEDNIEGO OZNAKOWANIA NAKLEJKAMI, MOŻE SIĘ NP. PRZEWRÓCIĆ, MOŻE ZOSTAĆ PRZYGNIECIONA INNĄ PACZKĄ, MOŻE USZKODZIĆ SIĘ W SORTOWNI W CENTRALI PACZEK.

NA PEWNO WIELE RAZY PAŃSTWO DOKONYWALI ZAKUPU W INTERNECIE, I NAJPRAWDOPODOBNIEJ, KAŻDY Z PAŃSTWA SPOTKAŁ SIĘ PEWNIE Z USZKODZENIEM PACZKI. W PRZYPADKU ZMIĘKCZACZA MOŻE BYĆ DOKŁADNIE TAK SAMO. DODATKOWO KAŻDE USZKODZENIE ORAZ EWENTUALNA WYMIANA (NAWET NATYCHMIASTOWA) USZKODZONEJ CZĘŚCI, ZNACZĄCO  OPÓŹNI MONTAŻ URZĄDZENIA, KTÓRY MAJĄ PAŃSTWO W 99% JUŻ ZAMÓWIONY.

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST NAJBEZPIECZNIEJSZĄ FORMĄ DOSTAWY, JEST RÓWNIEŻ O WIELE DROŻSZA OD STANDARDOWEJ PACZKI KURIERSKIEJ. NIESTETY ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ SPRZEDAWCÓW, ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ SWÓJ ZAROBEK, RYZYKUJE PAŃSTWA KOSZTEM I KORZYSTA Z NIEPROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ. - JEST TO NIEDOPUSZCZALNE!!!

W PRZYPADKU WYSYŁKI PACZKĄ PALETOWĄ NIE MA TAKIEGO RYZYKA. PRZESYŁKA KURIERSKA PALETOWA JEST SOLIDNIE ZABEZPIECZONA, ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA ZNAJDUJĄ SIĘ W POZYCJI PIONOWEJ (GWARANCJA TEGO ŻE URZĄDZANIE NIE ZOSTANIE USZKODZONE), ORAZ TEGO ŻE PODCZAS TRANSPORTU TAKA PRZESYŁKA TAKA NP. NIE PRZEWRÓCI SIĘ, A CO ZA TYM IDZIE NIE DOJDZIE DO JAKIEGOKOLWIEK USZKODZENIA.

U NAS NIE MUSZĄ SIĘ PAŃSTWO MARTWIĆ CZY USZKODZONY ELEMENT ZOSTANIE WYMIENIONY NA NOWY, PONIEWAŻ U NAS W 99,99% NIE DOJDZIE DO SYTUACJI USZKODZENIA ZMIĘKCZACZA.

DODATKOWO MAMY WYKUPIONĄ SPECJALNĄ GWARANCJĘ U PRZEWOŹNIKA. W PRZYPADKU, NP. KIEDY PRZEWOŹNIK NIE JEST W STANIE DOSTARCZYĆ DO PAŃSTWA PRZESYŁKI, PONIEWAŻ SAMOCHÓD, W KTÓRYM ZNAJDOWAŁA SIĘ PRZESYŁKA, UCZESTNICZYŁ W KOLIZJI. NA MOCY GWARANCJI NATYCHMIAST WYSYŁAMY DO PAŃSTWA NOWY ZMIĘKCZACZ NIE CZEKAJĄC NA ROZSTRZYGNIĘCIE SPRAWY PRZEZ PRZEWOŹNIKA. KOSZT WYSYŁKI ORAZ CAŁEGO NOWEGO ZESTAWU JEST OCZYWIŚCIE PO NASZEJ STRONIE.

JAKO ODPOWIEDZIALNA FIRMY OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY, BARDZO DOBRZE ZABEZPIECZONY TRANSPORT ZA 0,00 zł. CZY W TAKIM WYPADKU JEST SENS RYZYKOWAĆ?

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Nie musisz już przed swoim zmiękczaczem montować trzech osobnych filtrów, to rozwiązanie jest jest tańsze, skuteczniejsze i nie zajmuje tyle miejsca na instalacji!

Kupując system SUPREME-SOFT 11 GRATIS otrzymasz:

 • 2 zestawy narurowe: korpus narurowy z płytką oraz kluczem.
 • dodatkowe 8 szt. bakteriostatycznych wkładów piankowych marki Supreme (zapas na kilka lat). Wkłady skutecznie usuwają, wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, części stałe odrywające się często ze starych instalacji, zawiesiny. Wykonane są z dodatkiem substancji bakteriostatycznej, dzięki której zapobiegają możliwości rozwoju bakterii i drobnoustrojów, jednocześnie wydłużając żywotność wkładów.
 • 4 szt. wysokiej jakości wkładów węglowych marki Supreme. Wkłady skutecznie redukują chlor, substancje organiczne, pestycydy jednocześnie poprawiając smak i zapach wody
 • 1 szt.  markowy, dokładny, kropelkowy tester twardości wody marki Supreme.
 • 50 kg (2 worki) soli tabletkowej.
 • 5 mb. elastycznego węża do odprowadzania popłuczyn.
 • 2 x klips montażowy do węża.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpłatnie zainstalować urządzenie oraz wykonać pierwszy rozruch.

Usługi montażu prowadzimy na terenie całego kraju. Koszt montażu oraz pierwszego uruchomienia ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i uzależniony jest od rejonu w którym będzie zainstalowane urządzenie.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań oraz zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl