Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery

ZMIĘKCZACZ SUPREME SOFT 26W, UP-FLOW, MONO, DLFR, WiFi

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 4 395,00 zł

Cena regularna:

4395.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SUPREME
Kod produktu: SUPREME SOFT 26W

Opis

ZMIĘKCZACZ WODY SUPREME, NR1 w PL. Wyjątkowe urządzenia dla wymagających!!

UWAGA!!! 10 lat pełnej gwarancji na 10-lecie obecności na rynku! GWARANCJA OBEJMUJE CAŁE URZĄDZANIE W TYM ŻYWICĘ, GŁOWICĘ, ORAZ WSZYSTKIE KOMPONENTY*.

Firma WATERMARKET ma zaszczyt zaprezentować Państwu najlepsze, kompaktowe zmiękczacz wody dostępny na rynku. Systemy serii SUPREME - SOFT W z bezprzewodowym modułem komunikacji Wi-FI. Systemy produkowane są przez amerykańskiego lidera, branży wodnej firmę PENTAIR / Erie z USA.

Systemy od podstaw zostały złożone w fabryce producenta przy zachowaniu najwyższych standardów, kontroli jakości oraz przy użyciu najlepszych komponentów. Nie jest to „garażowy składak” jak wiele urządzeń dostępnych na portalach aukcyjnych a produkty markowy, charakteryzujący się najwyższą jakością, oryginalnym wzornictwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, których nie znajdą Państwo w innych urządzeniach.

* oferta ograniczona czasowo. W przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego oraz wykonania serwisu gwarancyjnego raz w roku.

Kupując system SUPREME SOFT W otrzymasz:

 • zmiękczacz zasypany najlepszą na rynku żywicą monosferyczną,
 • możliwość połączenia zmiękczacza wody z telefonem lub tabletem za pośrednictwem aplikacji „pentair connect”.
 • monitorowanie pracy oraz możliwość konfiguracji urządzenia dzięki bezprzewodowej komunikacji Wi-Fi.
 • pięcio cyklowy, SUPEROSZCZĘDNY tryb pracy, regenerację proporcjonalną w systemie UP-FLOW, a także deflektor zainstalowany przy koszu dolnym, dzięki któremu zaoszczędzimy wodę, sól oraz przedłużymy żywotność złoża i poprawimy efektywność pracy zmiękczacza.
 • funkcję pracy w trybie suchego zbiornika,
 • alarm soli, przypominający o konieczności sprawdzenia poziomu soli w zbiorniku solanki,
 • podwójne zabezpieczenie antyzalaniowe w postaci kolana przelewowego oraz zaworu odcinającego,
 • intuicyjną, przyjazną użytkownikowi oraz bezawaryjną głowicę sterującą 541NC84/NC94, z menu w języku polskim, wyposażoną w bezawaryjne elektrozawory, która jest obecna na rynku polskim już od ponad 10 lat.
 • BY-PASS z wbudowanym zaworem mieszającym "MIXING", który umożliwia uzyskanie twardości resztkowej na wyjściu wody z urządzenia.
 • Rozszerzoną gwarancję, która obejmuje pełne 10 lat na całe urządzenie oraz wszystkie jego komponenty.
 • Specjalnie zaprojektowaną butlę renomowanej marki STRUCTURAL / PENTAIR USA, która zapewnia lepsze płukanie oraz formatowanie złoża.

1. Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi. Technologia jutra u nas dostępna już dzisiaj!

Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi to doskonała funkcja, w którą została wyposażona najnowsza linia produktów serii SUPREME SOFT W. Umożliwia ona szybką konfigurację oraz monitorowanie parametrów pracy urządzeń w trybie "on-line" bez konieczności obecności właściciela/serwisanta w miejscu zainstalowania urządzenia.

Jeśli jesteś użytkownikiem produktu.

Za pomocą telefonu lub tabletu możesz w łatwy sposób kontrolować parametry pracy swojego urządzenia a także:

 • aktywować tryb wakacyjny,
 • zainicjować proces regeneracji,
 • reagować na alarmy soli lub alarmy konserwacji,
 • monitorować zużycie wody oraz aktualne natężenie przepływu.

Istnieje możliwość podłączenia Państwa systemu do globalnej sieci, za pomocą której dystrybutor może kontrolować parametry pracy urządzenia a także może dokonywać zmian w ustawieniach systemu, takich jak:

 • monitorowanie oraz kontrola parametrów pracy urządzenia,
 • dokonywać szybkich korekt ustawień,
 • inicjować proces regeneracji urządzenia,
 • aktywować lub dezaktywować tryb wakacyjny,
 • korygować ustawienia takie jak: twardość wody, godzina,
 • dokonywać zmian czasu w poszczególnych cyklach regeneracji,
 • kontrolować alarmy dotyczące soli lub konserwacji urządzenia.

2. NAJBARDZIEJ OSZCZĘDNY I EKONOMICZNY SYSTEM NA RYNKU, NAJNIŻSZA EMISJA POPŁUCZYN ORAZ KONSUMPCJA REGENERANTA: Systemy serii SUPREME SOFT W zostały wyprodukowane przez akermańską firmę PENTAIR/Erie, w których wykorzystano innowacyjny, bezawaryjny system sterowania, opierający się na trzech elektrozaworach. W systemach serii SUPREME SOFT W, możliwe było całkowite wyeliminowanie zbędnych procesów płukania jak „backwash”, który dodatkowo przyczyniał się do zwiększania ilości wody zużywanej podczas procesu regeneracji.

Systemy SUPREME SOFT W zasypane są najlepszą na rynku żywicą monosferyczną. Do produkcji złoża nie używane są różnego rodzaju rozpuszczalniki chemiczne. Dzięki wysokiej zdolności jonowymiennej urządzenia są w stanie bezawaryjnie pracować na wodzie bardzo twardej przez wiele lat.

3. REGENERACJA PROPORCJONALNA: specjalny tryb unikalnej, ekonomicznej regeneracji złoża, dostępny w niewielu HiTec TOPowych urządzeniach. Inteligentny sterownik urządzenia oraz tryb regeneracji proporcjonalnej, jest w stanie obliczyć zdolność jonowymienną złoża i dokonać regeneracji proporcjonalnej, przy zużyciu mniejszej dawki wody oraz soli.

PRZYKŁAD: zużycie wody w cyklu regeneracyjnym (wg tabeli), w systemie SUPREME SOFT 26W to 116 litrów.

Regeneracja odbywa się zawsze w nocy, wyprzedzając porę następnego dnia, w której kończy się zdolność zmiękczania wody. Regeneracja proporcjonalna polega na rozpoznaniu przez inteligentny sterownik w jakim stopniu wyczerpała się zdolność jonowymienna złoża tuż przed jej regeneracją i zużywa dużo mniej wody i soli, proporcjonalnie do stopnia jej zużycia. PRZYKŁAD: Złoże zużyte w 70%: sterownik zużyje 81 l. wody zamiast 116 podanych w tabeli. Minimalne zużycie to nawet 60% wartości podanej w tabeli.

4. DEFLEKTOR (DFLR): specjalny / unikalny system dystrybucyjny, dostępny w niewielu, tylko TOPowych urządzeniach, przez który wpływa woda na żywicę zmiękczającą. Dzięki niemu woda przepływa przez całą jej powierzchnię co zdecydowanie zwiększa efektywność zmiękczania wody, rzadszą jej regenerację, mniejsze zużycie wody, równomierne wykorzystanie złoża co przekłada się także na dłuższą jej żywotność. Tryb regeneracji przeciwprądowej UP-FLOW, w połączeniu z w/w elementami generuje znacznie mniejszą konsumpcję soli, nawet do 30%.

W chwili obecnej systemy marki SUPREME SOFT W najprawdopodobniej generują najmniejsze zużycie wody w cyklu regeneracyjnym spośród wszystkich dostępnych tradycyjnych na rynku systemów zmiękczających. W przypadku systemu SUPREME SOFT 26W, zużycie wody w cyklu regeneracyjnym to 70* do 116 litrów.

* Wielkości przybliżone, wyniki zależą od warunków roboczych i jakości wody. Minimalne zużycie wody przy regeneracji proporcjonalnej (minimum 60% z podanych max wartości w tabelach).

5. WYDAJNIEJSZY NIŻ WSZYSTKIE !!! Największy na rynku dostępny wachlarz jednostek z największą wydajnością!

W ofercie SUPREME SOFT W dostępne są urządzenia o pojemnościach: 20, 26 oraz 32 litry. Zmiękczacz SUPREME dzięki swojej konstrukcji i zaawansowanej technologii, pozwala na uzyskanie większej wydajności niż pozostałe zmiękczacze. Już 20 litrowe urządzenie, posiada większą wydajność niż zwykły zmiękczacz z 32 litrami żywicy, niezależnie od jej rodzaju. Oznacza to, że zmiękczacz z mniejszą ilością złoża może obsługiwać dom z większą ilością zamieszkujących go osób.

6. ALARM SOLI: Systemy wyposażone są w alarm soli, który będzie informował użytkownika, aby sprawdził poziom soli w zbiorniku i ewentualnie uzupełnił zbiornik. Alarm działa w trybie „SILENT SOFT”, a podczas jego aktywacji ekran sterownika zaczyna migać nie wydając przy tym irytującego dźwięku. WAŻNA INFORMACJA! ALARMU SOLI NIE WŁĄCZAMY KAŻDORAZOWO PO UZUPEŁNIENIU ZBIORNIKA SOLI JAK TO MA MIEJSCE W TAŃSZYCH ODPOWIEDNICH DOSTĘPNYCH NA RYNKU. NASZ SYSTEM W PRZECIWIEŃSTWIE DO INNYCH ZMIĘKCZACZY NIE WYMAGA TEGO TYPU ZABIEGÓW, JEST W PEŁNI AUTOMATYCZNY.

7. TRYB SUCHEGO ZBIORNIKA: Systemy marki SUPREME SOFT W, pracują w trybie tzn. „suchego zbiornika”. Ten tryb pracy sprawia, że roztwór soli jest przygotowywany przez urządzenie odpowiednio wcześniej (przed samą regeneracją złoża - czas około 15 minut). Rozwiązanie to ma na celu wyeliminowanie zjawiska „zbrylenia soli”, a także zabezpiecza układ przed namnażaniem się ewentualnych bakterii.

8. ROZSZERZONA GWARANCJA: Urządzenia oferowane w naszej firmie jako jedne z nielicznych na rynku, które posiadają rozszerzony program gwarancji. Rozszerzona gwarancja udzielana jest na podstawie wystawionej faktury i obejmuje pełne 10 lat na całe urządzenie oraz wszystkie jego komponenty.

9. Zawór BY-PASS oraz mieszacz wody: Do zestawu dołożony jest zawór BY-PASS, za pomocą którego można przeprowadzać prace konserwacyjne, nie blokując tym samym dopływu wody surowej do instalacji. Zawór pływakowy solanki, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym zalaniem. Dodatkowo zawór BY-PASS wyposażony jest w zawór MIXING, który umożliwia uzyskanie żądanej twardości wody.

10. Łatwa oraz przyjemna obsługa: Systemy serii SUPREME SOFT udowadniają, że programowanie urządzenia to nic trudnego i może być przyjemne. Urządzenia wyposażone są w przyjazny sterownik z menu w języku polskim. Proces programowania został ograniczony do absolutnie niezbędnego minimum. Użytkownik programując głowice musi wprowadzić tylko 3 parametry tj:

 • ustawić aktualną godzinę
 • ustawić wersję językową (w tym przypadku język polski)
 • wpisać twardość wody

Po wpisaniu tych parametrów głowica automatycznie ustawi odpowiednie interwały pomiędzy poszczególnymi trybami pracy. Cały proces odbywa się automatycznie bez udziału użytkownika.

Informacje techniczne:

 • Głowica objętościowa UP-FLOW: produkcji PENTAIR/Erie z USA z bezprzewodowym modułem Wi-Fi
 • Ilość złoża: 26 litrów
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 1084 mm x 345 mm x 576 mm
 • Wymiary (głębokość z zaworem BY-PASS): 658 mm
 • Wymiary (wysokość wlot/wylot): 933 mm
 • Wymiary (wysokość wlot/wylot z BY-PASS): 939 mm
 • Waga urządzenia: 35,5 kg
 • Waga urządzenia z zaworem BY-PASS: 36 kg
 • Butla ciśnieniowa marki STRUCTURAL/PENTAIR USA
 • Typ złoża: żywica monosferyczna
 • System regeneracji: Przeciwprądowy (UP-FLOW)
 • Tryby regeneracji: proporcjonalna
 • Zasilanie: 230/50 V/Hz
 • Maksymalny pobór mocy: 17 W
 • Przyłącze hydrauliczne: gwint zewn. 3/4” BSP
 • Temperatura pracy: 2°C - 48°C
 • Ciśnienie robocze: 1,4 bar / 8,3 bar
 • Oryginalny zawór BY-PASS z wbudowanym zaworem MIXING
 • Podwójne zabezpieczenie przeciwzalaniowe: zawór pływakowy (odcinający) zainstalowany w zbiorniku solanki oraz kolano przelewowe.
 • Wewnętrzna pamięć NOVARAM: podtrzymanie ustawień głowicy w przypadku braku zasilania przez 24h.
 • Możliwość pracy w trybie czasowym: zabezpieczenie higieniczne wymuszające regenerację złoża w przypadku, dłuższego nie używania systemu.
 • Panel LCD wyświetlający niezbędne informacje z menu w języku polskim

SUPREME SOFT W TO TWÓJ STRZAŁ W 10!!!

WAŻNE!! PRZED WYBOREM WIELKOŚCI ZMIĘKCZACZA PRZECZYTAJ KONIECZNIE JESZCZE RAZ!!!

Wydajniejszy niż wszystkie inne!!

Zmiękczacz SUPREME dzięki swojej konstrukcji i zaawansowanej technologii, pozwala na uzyskanie większej wydajności niż pozostałe zmiękczacze. Już 20L. urządzenie, posiada większą wydajność niż zwykły zmiękczacz z 32 litrami żywicy, niezależnie od rodzaju jej zastosowania. Oznacza to, że zmiękczacz z mniejszą ilością złoża może obsługiwać dom z większą ilością zamieszkujących go osób.

Porównanie:

 • Supreme 20 = 2m3 – odpowiednik zwykłego zmiękczacza z 30l złoża,
 • Suprere 26 = 2,6 m3/h – odpowiednik zwykłego zmiękczacza z 65 litrami złoża,
 • Supreme 32 = 3,2 m3/h – odpowiednik zwykłego zmiękczacz z 80 litrami złoża.

Dzięki temu można zmiękczacze Supreme stosowac w domach, które zamieszkuje duża ilość osób bez obawy o jego skuteczność.

Zastosowanie w domach:

 • Supreme 20 = do 4 osób
 • Supreme 26 = 4 do 6 0sób
 • Supreme 32 = 6 do 10 osób

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Nie musisz już przed swoim zmiękczaczem montować trzech osobnych filtrów, to rozwiązanie jest jest tańsze, skuteczniejsze i nie zajmuje tyle miejsca na instalacji!

Kupując system SUPREME-SOFT 26W GRATIS otrzymasz:

 • oryginalny zawór by-pass z wbudowanym zaworem mieszającym
 • 2 zestawy narurowe: korpus narurowy z płytką oraz kluczem.
 • dodatkowe 4 szt. bakteriostatycznych wkładów piankowych marki Supreme (zapas na kilka lat). Wkłady skutecznie usuwają, wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, części stałe odrywające się często ze starych instalacji, zawiesiny. Wykonane są z dodatkiem substancji bakteriostatycznej, dzięki której zapobiegają możliwości rozwoju bakterii i drobnoustrojów, jednocześnie wydłużając żywotność wkładów.
 • 4 szt. wysokiej jakości wkładów węglowych marki Supreme. Wkłady skutecznie redukują chlor, substancje organiczne, pestycydy jednocześnie poprawiając smak i zapach wody
 • 1 szt.  markowy, dokładny, kropelkowy tester twardości wody marki Supreme.
 • 50 kg (2 worki) soli tabletkowej.
 • 3 mb. elastycznego węża do odprowadzania popłuczyn.
 • 2 x klips montażowy do węża.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpłatnie zainstalować urządzenie oraz wykonać pierwszy rozruch.

Usługi montażu prowadzimy na terenie całego kraju. Koszt montażu oraz pierwszego uruchomienia ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i uzależniony jest od rejonu w którym będzie zainstalowane urządzenie.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań oraz zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl