Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bestsellery

WATER LIFE BB20 - Zmiękczacz wody 20L + węgiel aktywny, menu PL, BNT7650, BY-PASS, MIXING, GRATISY.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 1 328,00 zł 1 800,00 zł 1328.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: WATER LIFE
Kod produktu: WATER LIFE BB20

Opis

Z wielka przyjemnością prezentujemy Państwu w pełni automatyczny zmiękczacz wody WATER LIFE BB 20 z nowoczesnym oraz niezawodnym zaworem sterującym BNT7650 z menu w języku polskim. Sterownik BNT7650 zstąpił starszy model BNT1650.

System WATERLIFE BB 20 jest produktem polskiego producenta i objęty jest szerokim programem gwarancyjnym PRODUCENTA (nie SPRZEDAWCY). Rozszerzona gwarancja obejmuje: 4 lata na głowicę, 10 lat na butlę ciśnieniową oraz obudowę kompaktową oraz 6 lat na złoże jonowymienne (zmiękczające)*.

Seria WATER LIFE BB zbudowana została z komponentów najwyższej jakości. System zawiera 20 litrów wysokiej jakości, żywicy polisferycznej, która skutecznie usuwa twardość wody.

Każdy oferowany przez nas model zmiękczacza poddawany jest rygorystycznym testom jakościowym.

Systemy WATER LIFE BB, gwarantują pozbycie się uciążliwych smug na sanitariatach, oraz stanowią doskonałe zabezpieczanie drogich sprzętów AGD przed szkodliwym działaniem „kamienia kotłowego”.

System WATER LIFE BB 20 w sprzedaży oferowany jest z zaworem BY-PASS. Bezawaryjna głowica BNT7650 z menu w języku polskim wyposażona jest w zawór MIXING, który umożliwia uzyskanie twardości resztkowej na wyjściu wody z urządzenia.

System szczególnie polecany jest dla domów w których mieszka maksymalnie do 4 osób.

*w przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego.

Dzięki najwyższej jakości użytych komponentów oraz wysokiej jakości złoża, systemy zmiękczające serii WATER LIFE BB, skutecznie rozwiązują problemy wody twardej. Jest to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań, które gwarantuje pozbycie się uciążliwego „kamienia” oraz smug z sanitariatów.

System jest produktem polskiego producenta. Rygorystyczne testy jakościowe, którym zostają podane nasze urządzenia sprawiają, że systemy serii WATER LIFE BB są praktycznie bezawaryjne.

Butla z dużym przekrojem zapewnia o wiele lepszą pracę jednostki oraz lepsze i bardziej dokładne płukanie złoża, a co za tym idzie wydłużenie jego wydajności.

System WATERLIFE BB 20 wyposażony jest w automatyczną, bezawaryjną, głowicę sterującą serii BNT7650, z menu w języku polskim. W głowicy BNT7650 główny tłok został zabezpieczony został powłoką teflonową.

Dzięki głowicy BNT7650, urządzenie może pracować w dwóch trybach, objętościowym (regeneracja następuje po przepłynięciu danego wolumenu wody) lub czasowym (regeneracja następuje "X” dniach).

Do zestawu dołożony jest również zawór BY-PASS, za pomocą którego można przeprowadzać prace konserwacyjne, nie blokując tym samym dopływu wody surowej do instalacji. Zawór pływakowy solanki, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym zalaniem.

Do systemu jako gratis dokładamy wysokiej jakości korpus narurowy TYPU BIG BLUE wraz z akcesoriami (płytka, klucz) oraz dwa wkłady węglowe o średnicy ok. 11 cm, które zapewniają odpowiednio duży przepływ hydrauliczny i są w stanie obsłużyć dom w przeciwieństwie do mniejszych korpusów, np. 20" typu SLIM.

Wkłady węglowe usuwają z wody chlor oraz jego pochodne, substancje organiczne, związki humusowe, fenole oraz benzen. Zastosowanie korpus z wkładem węglowym za jednostką zmiękczającą spowoduje poprawę smaku i zapachu wody.

Korpus wyposażony jest w odpowietrznik (pomaga w uwolnieniu zgromadzonego powietrza po wymianie wkładu), płytkę montażową oraz klucz. W sprzedaży oferujemy korpus z dwoma wkładami węglowymi typu Big Blue (największy i najbardziej wydajny wkład).

Zaletą korpusu jest zastosowanie podwójnego o-ringu uszczelniającego.

Instalacja korpusu z wkładem węglowym jest alternatywą do jednostek centralnych zasypanych złożem węglowym i złożem zmiękczającym. Wymiana wkładu jest prosta i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Z uwagi na zabezpieczenie wkładu węglowego przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz światła korpus celowo oferujemy z niebieską (nieprzezroczystą) obudową.

Jako jedyni na rynku oferujemy państwu szeroką gwarancję PRODUCENTA, która obejmuje:

 • - 4 lata gwarancji na głowicę sterującą,
 • - 6 lat gwarancji na złoże zmiękczające**,
 • - 10 lat na zbiornik ciśnieniowy i obudowę.

Bardzo prosimy zwrócić uwagę na inne podobne aukcje, które oferują gwarancję na produkt wynoszącą nawet do 10 lat. Jest to najczęściej gwarancja udzielana przez SPRZEDAWCĘ a nie GWARANCJA PRODUCENTA*.

*różnica pomiędzy GWARANCJĄ PRODUCENTA A GWARANCJĄ SPRZEDAWCY.

Jako jedyni w Polsce deklarujemy, że systemy serii WATERLIFE BB posiadają GWARANCJĘ PRODUCENTA – gwarancja udzielana jest na podstawie wystawionej faktury.

GWARANCJA PRODUCENTA – gwarantuje, że w przypadku usterki urządzenia prawo do roszczenia gwarancji automatycznie zostanie przeniesione na producenta. W przypadku GWARANCJI UDZIELANEJ PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO po upadku, zawieszeniu lub zamknięciu firmy GWARANCJA automatycznie przestaje istnieć.

INFORMUJEMY, ŻE JAKO NIELICZNI ZEZWALAMY NA MONTAŻ ORAZ PROGRAMOWANIE NASZYCH SYSTEMÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE BEZ UTRATY PRAW GWARANCYJNYCH.

**w przypadku instalacji systemu do wody wodociągowej oraz zastosowania w postaci zabezpieczenia filtra mechanicznego.

GWARANCJA / CERTYFIKAT

UWAGA! FIRMA WATERMARKET JEST FIRMĄ FAIR-PLAY W STOSUNKU DO KLIENTA. GWARANCJA UDZIELANA JEST NA PODSTAWIE WYSTAWIONEJ FAKTURY I JEJ CZAS BIEGNIE OD MOMENTU FAKTYCZNEJ DATY SPRZEDAŻY URZĄDZENIA, NIE JEST ZANIŻANA PRZEZ OKRES LEŻAKOWANIA PRODUKTU W MAGAZYNIE, JAK MA TO CZASAMI MIEJSCE W PRZYPADKU INNYCH SPRZEDAJĄCYCH.

Do każdego sprzedanego egzemplarza dokładamy komplet niezbędnych dokumentów, które potwierdzą jego legalność oraz oryginalność. Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, że systemy marki WATERLIFE BB oferowane są z certyfikatem wydanym przez dystrybutora (firmę WATERMARKET, który potwierdza, że produkt jest w 100% oryginalny i pochodzi z legalnego źródła).

INFORMUJEMY, ŻE NA RYNKU MOŻNA SPOTKAĆ PODOBNE PRODUKTY, KTÓRE POSIADAJĄ PODOBNY OPIS, PARAMETRY TECHNICZNE, ZDJĘCIA ORAZ HOLOGRAMY. PRODUKTY TE NIE SĄ OBJĘTE NASZYM SZEROKIM PROGRAMEM GWARANCYJNYM PRODUCENTA (POSIADAJĄ GWARANCJĘ SPRZEDAJĄCEGO), A TAKŻE WSPARCIEM TECHNICZNYM ORAZ SERWISEM.

Firma WATERMARKET jako jedyny dystrybutor w Polsce i na świecie systemów marki WATERLIFE do każdego urządzenie dołoży następujące dokumenty/elementy:

1) Dowód sprzedaży – fakturę w formie elektronicznej (stanowiącą dowód zakupu i będącą jednocześnie gwarancja produktu).

2) Certyfikat oryginalności produktu wraz z hologramem (oryginalny CERTYFIKAT – wystawiany przez firmę WATERMARKET jedynego dystrybutora systemów serii WATERLIFE).

3) Dokładną instrukcję montażu i rozruchu urządzenia.

4) Naklejkę znamionową (naklejana na górną część głowicy) z najważniejszymi informacjami o dystrybutorze oraz, danymi kontaktowymi takimi jak: adres, nr telefonu, e-mail.

5) Hologram z logo firmy naklejony na boku głowicy oraz na certyfikacie WATERMARKET, potwierdzający oryginalność naszego produktu.

Zalety głowicy BNT7650:

Szeroki zakres trybów regeneracji:

 • objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa, czasowa oraz czasowo-objętościowa.
 • Możliwość dokonywanie zmian czasu poszczególnych cyklów, co  może pozytywnie skutkować mniejszym zużyciem wody, mniejszą emisja popłuczyn oraz mniejszą konsumpcją regeneranta.
 • Możliwość natychmiastowego wywołania regeneracji.
 • Możliwość przerwania procesu płukania w dowolnym momencie.
 • Brak odcięcia dopływu wody do instalacji podczas procesu regeneracji.

System w sprzedaży oferowany jest z zaworem BY-PASS, który podczas ewentualnej usterki urządzenia, umożliwia odpięcie systemu od instalacji. Dzięki temu instalacja zasilana jest wodą w sposób ciągły.

Sterownik wyposażony jest w ekran LCD na którym wyświetlane są takie informacje jak: aktualna godzina oraz volumen wody jaki pozostał do czasu następnej regeneracji.

Dokonując zakupu systemu zmiękczającego warto wziąć pod uwagę trwałość wszystkich elementów systemu. Głowica BNT7650 to gwarancja wysokiej jakości, trwałości oraz bezawaryjnej pracy.

Volumen objętościowy między regeneracjami:

 • 10 OdH – 5,70 m3
 • 13 OdH – 4,38 m3
 • 16 OdH – 3,56 m3
 • 19 OdH – 3,00 m3
 • 23 OdH – 2,47 m3
 • 25 OdH – 2,28 m3
 • 27 OdH - 2,11 m3
 • 30 OdH – 1,90 m3

Do każdego urządzenia dołączona jest szczegółowa instrukcja producenta w języku polskim.

Informacje techniczne:

 • Głowica: BNT7650 (nowy model) objętościowa (możliwość programowania czasowego) z menu PL
 • Typ obudowy: MIDI, butla 10X30
 • Ilość złoża: 20 litrów
 • Wymiary urządzenia (szer. x gł. x wys.): 320 x 520 x 1010 mm
 • Wysokość wlot/wylot: 800 mm
 • Zasilanie: 220-240 V / 50-60 Hz (pobór mocy: 9W)
 • Przyłącze hydrauliczne: 1" BSP
 • Temperatura pracy: 2OC - 39OC
 • Ciśnienie robocze: 1,4 – 8,6 bar (spadek ciśnienia: 0,2 bar)
 • Maksymalny przepływ : 1,7 m3/h
 • Średnie zużycie soli/regeneracja złoża: 3,5kg
 • Pojemność zbiornika soli: 60 kg.
 • Oryginalny zawór BY-PASS z blokadą przyłączy z możliwością szybkiego demontażu od instalacji.
 • Długość przyłącza BY-PASS (obejścia) - 125 mm.
 • Podwójne zabezpieczenie przeciwzalaniowe: zawór pływakowy (odcinający) zainstalowany w zbiorniku solanki oraz kolano przelewowe.
 • Butla o większym przekroju gwarantująca lepszą pracę, wydajność urządzenia oraz lepsze przepłukiwanie złoża.
 • Wewnętrzna pamięć NOVARAM: podtrzymanie ustawień głowicy w przypadku braku zasilania przez 48h.
 • Zawór MIXING umożliwiający mieszanie wody surowej (twardej), z wodą miękką.
 • Możliwość pracy w trybie czasowym: zabezpieczenie higieniczne wymuszające regenerację złoża w przypadku, dłuższego nie używania systemu.
 • Podświetlany panel LCD wyświetlający niezbędne informacje takie jak: aktualna datę, godzinę, a także volumen wody miękkiej do pobrania, do czasu kolejnego trybu regeneracji,.
 • Szczegółowa instrukcja montażu oraz programowania.
 • Pełne wsparcie telefoniczne (przed i po sprzedażowe): zdalna, pomoc naszego serwisu podczas pierwszego rozruch urządzenia, jak również w pełnym okresie użytkowania systemu.
 • Bezpłatny dobór odpowiedniej jednostki na podstawie Państwa zużycia wody, oraz twardości wody.

  Informujemy, że posiadamy na magazynie wszystkie elementy eksploatacyjne oraz części zamienne.

Nasza firma zapewnia PROFESJONALNĄ DOSTAWĘ ORAZ TRANSPORT.

W przeciwieństwie do większości firm, które oferują sprzedaż wysyłkową zmiękczaczy nasza firma NIE WYSYŁA PRODUKTÓW TRADYCYJNĄ DROGĄ KURIERSKĄ JAKO ZWYKŁĄ PACZKĄ, JAK TO MA CZASAMI MIEJSCE W PRZYPADKU INNYCH SPRZEDAJĄCYCH.

SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJE GABARYTY ORAZ WAGĘ BARDZO ŁATWO MOŻNA USZKODZIĆ PODCZAS TRANSPORTU. URZĄDZENIA TAKIE JAK ZMIĘKCZACZE WODY ZAWIERAJĄ DELIKATNE ELEMENTY, BARDZO WRAŻLIWE NA UDERZENIA.

SYSTEMY ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ SPECYFIKĘ BUDOWY, POWINNY BYĆ PRZEWOŻONE TYLKO I WYŁĄCZNIE W PIONIE (PRZEWOŻENIE W POZYCJI LEŻĄCEJ MOŻE BARDZO CZĘSTO DOPROWADZA DO ZAKLEJENIA SIĘ GÓRNEGO KOSZA ZŁOŻEM FILTRUJĄCYM).

Aby zaoszczędzić Państwu stresu oraz w celu zapewnienia jak największych standardów obsługi, nasza firma wysyła produkty bardzo dobrze zabezpieczone przesyłką kurierską paletową. Dzięki takiemu rozwiązaniu macie Państwo gwarancję, że wysłany towar przyjedzie do Państwa nieuszkodzony oraz w doskonałym stanie.

Gdyby jednak doszło do uszkodzenia przesyłki podczas transportu, INFORMUJEMY, ŻE NASZA FIRMA MA WYKUPIONE UBEZPIECZENIE W FIRMIE TRANSPORTOWEJ O RÓWNOWARTOŚCI KAŻDEGO WYSYŁANEGO PRZEZ NAS URZĄDZENIA.

KUPUJĄC WATER LIFE BB 20 DODATKOWO GRATIS OTRZYMASZ.

- zestaw narurowy: markowy korpus narurowy SUPREME z płytką, kluczem oraz wkładami mechanicznymi,

- dodatkowe 8 szt. bakteriostatycznych wkładów piankowych marki Supreme (zapas na kilka lat). Wkłady skutecznie usuwają, wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, części stałe odrywające się często ze starych instalacji, zawiesiny. Wykonane są z dodatkiem substancji bakteriostatycznej, dzięki której zapobiegają możliwości rozwoju bakterii i drobnoustrojów, jednocześnie wydłużając żywotność wkładów.

- zestaw narurowy typu BIG BLUE: markowy korpus narurowy 20" Big Blue z płytką oraz kluczem,

- 2 szt. wysokiej jakości wkładów węglowych typu BIG BLUE marki Supreme. Wkłady skutecznie redukują chlor, substancje organiczne, pestycydy jednocześnie poprawiając smak i zapach wody

- 1 szt. markowy,dokładny, kropelkowy tester twardości wody marki Supreme

- 25 kg (worek) soli tabletkowej.

- 5 mb. elastycznego węża do odprowadzania popłuczyn.

- 2 x klips montażowy do węża.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpłatnie zainstalować urządzenie oraz wykonać pierwszy rozruch.

Usługi montażu prowadzimy na terenie całego kraju. Koszt montażu oraz pierwszego uruchomienia ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i uzależniony jest od rejonu w którym będzie zainstalowane urządzenie.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień oraz zapytań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl